Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre beindul...

Mit tegyek, hogy végre beinduljon a fogyás? SOS!

Figyelt kérdés

Már két hónapja próbálok lefogyni, de eddig mindig 75 vagyok.

Keveset eszek, délelőtt semmit, ebédre leves + második, vacsira meg saláta. Nem eszek csokit, chipset, (csak az elmúlt két napban volt ilyen). Mozogni minden nap sétálok a suliba, ez hegymenet és 2x20 perc, illetve heti 1x másfél órát táncolok, meg jövő héttől heti 1x úszom is.


Tudom, hogy este is tornázni kellene, de reggel 8tól este 5ig suliban vagyok, 7 óra mire hazaérek busszal (távolsági, nem tudom biciklivel vagy gyalog megtenni a távot).


Nyárig szeretnék 60 kilóra lefogyni, de kezdek kifogyni az ötletekből. Tudtok segíteni?


2011. febr. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen étrend mellett nem csoda, hogy nem fogysz.

Reggelire egyél nyugodtan rozskenyeret vagy korpáskenyeret, esetleg 1-2 tojással és 1 pohár tejjel. Jah és ne 1 szelet kenyeret, hanem annyit, amennyivel tényleg jóllaksz. Tízóraira ehetsz egy almát, vagy valamilyen gyümölcsöt. Ebédre is nyugodtan ehetsz, de ne zabáld tele magad... Uzsonnára valami magas fehérjetartalmú kaja kéne (sima joghurt, túró, sajt). Vacsira szintén magas fehérjetartalmú kaját egyél a saláta mellé.


Igen, a mozgás lehetne egy kicsit több is, de azért így is le tudsz fogyni.


Még annyit, hogy legalább 3 l folyadékot igyál (ásványvizet).

2011. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mozgásnak még este akarok 50 guggolás, 50 kitörés, meg 50 felülés, és ha már ez nem fáraszt ki vagy növelem, vagy Rubint Rékázok.


Amit írtál reggeli... ez jó úgy, hogy veszek puffasztott búzát meg felvágottat, és abból eszek? Mert a reggelim is úgy zajlik, hogy beérek a busszal, bemegyek sparba és veszek valamit, ami általában kefír szokott lenni.

2011. febr. 26. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt írtad, hogy nem eszel délelőtt: "Keveset eszek, délelőtt semmit". Akkor most mégis eszel vagy hogy van ez?


Amúgy ezeket én példának írtam, teljesen mindegy, hogy mit eszel reggelire, csak legyen benne sok fehérje és sok szénhidrát.


A mozgás estére meg nem valami jó, mert ezek nem "zsírégető" mozgások. A DVD szerintem jobb lesz.

2011. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Yap, nem eszek, de ha eszek, akkor folyékonyat. Értsd: ivójoghurt, vagy kefír, de ezekről is kezdek leállni, mert mindig darabok vannak az alján :S


A mozgáshoz meg akkor egyből rubint rékával kezdek, vagy ha tudsz vmi jobb videót, akár youtuberól is, az jó lenne, mert rubint réka iszonyatosan idegesít még hang nélkül is.

2011. febr. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!