Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak még és hogyan...

Mennyit fogyjak még és hogyan tüntessem el a hasamról lévő zsírt?

Figyelt kérdés

Képekkel :


[link]

[link]

[link]


Ez az alak még belefér a normál kategóriába?


2013. máj. 28. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi az egyik képet 2-szer raktam be :/

2013. máj. 28. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Na végre, valaki képekkel.


Szerintem rendben vagy.


Annyit fogyj, hogy a hasadról még pucolódjon zsír. Nem kell már sok. Hogyan tüntesd el a hasadról a zsírt? Hát úgy hogy fogysz.


Sok (vagy inkább jóféle) edzés, hús-zöldség. Edzeni lenne értelme, azt mindig van. Menj rá mindenre: comb - popsi - has - hát - kar ! :)

2013. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs is a hasadon csak max 1-2 kg. de szerintem tök jól nézel ki így:) már ne nagyon fogyózz, inkább állj át súlytartásra, és a sportot ne hagyd abba:)
2013. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösszönöm:) . Szerintem is képről mindig könnyebb megállapítani mint adatokkal, úgyhogy inkább vállalom, még akkor is ha fúúj vagyok. Edzeni edzettem(leginkább futás, néha aerobik) , de ezentúl jobban rákapcsolok majd , nyáron lesz időm úszok sokat. Vagy valai más edzés jobb lenne? Remélem ezek hatékonyak. Zöldség+hús étrend: oké meglesz, bár nem vagyok nagy húsrajongó, de azért szoktam enni. Köszi a tanácsokat.
2013. máj. 28. 23:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)a sportot ne fogom abbahagyni, igyekszem rendszeresen mozogni.
2013. máj. 28. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon minőségi válaszokat kapsz itt ha szerencséd van. Tőlem biztosan.


Na most ennek nevében:

Húsrajongás: nem baj, van tojás, hal is. Meg ha nem eszel sok húst, hát eszel több zöldséget. Lényeg hogy ne cukor meg liszt legyen, ezek is növények de gondolom nyilvánvaló, hogy nem ezeket kellene enni.


Az edzésed jó, de erősítsd ki lábedzéssel: kitörések, guggolások (bárhol találhatsz gyakorlatokat hozzá, videóktól kezdve..)

Has-hát-popsi edzéssel, ezek szép formát fognak adni az izmaidnak, karban tartják őket. Az erősítő edzés nagy izomfeszüléssel jár, ez a különlegessége, ezért erősítő, ezért más mint egy sima futás vagy úszás. Tehát úszás mellé lehet erősíteni hetente néhányszor.


Teljes körű válasz #2:

"úgyhogy inkább vállalom, még akkor is ha fúúj vagyok"


Ez most testképzavar, önbizalomhiány vagy csak várod hogy dicsérjünk kicsit?


Ha dicséretet kell az egódnak, vagy az önbizalmadnak, azt megkaphatod. Én úgy írtam 'rendben vagy', ezt hidd el jót jelent. Másik válaszoló is elég pozitívan írt az alakodról.

DE ha viszont te komolyan fujjogsz magadra az sajnos jelenthet problémát, nyugtass meg minket hogy minden rendben és csak vicceltél.

2013. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem. Jó, hogy van ez az oldal, vannak akik hasznos tanácsokkal tudják/tudjátok ellátni az embereket. Sokszor én is innen tájékozódom. A zöldségeket szeretem eddig is megvolt , meg az ilyen soványabb húsokat inkább. hal tojás az oké. Igen a cukortól is meg kéne válni, meg a tejtől mert allergiás vagyok rá.Ez így menni fog. Rendben de nagyon nem leszek tőle izompacsirta ha erősítek?

Nem várok el dicséretet, én tényleg nem vagyok kibékülve a testemmel, de ezen majd dolgozom, meg azon is, hogy jobban nézzek ki és akkor talán könnyebb lesz elfogadni:). A mérleget am kidobtam, mert csak feldühít,úgyhogy ne kérdezze meg senki hány kg vagyok,mert azt nem tudom.

2013. máj. 28. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó hozzáállás (a mérleg).


Esélyed sincs túl sok izmot felpakolni. Örülni fogsz ha kicsit erősödsz, formásodsz :) Nem olyan könnyű azt, még férfiaknak sem (pedig nekünk könnyebb).

2013. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy ez nem gáz,úgy gondolom nem egy szám a kijelzőn ami mindent meghatároz. Akkor jó megnyugodtam, így legyen és köszönöm a segítséget.
2013. máj. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!