Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a hasamról...

Hogyan tüntessem el a hasamról a hurkákat?

Figyelt kérdés

Kifejezetten vékony testalkatú lány vagyok, viszont a hasamon mégis van egy kevés zsírréteg, ami ülve nagyon látszik, és elég hülyén néz ki a soványságomhoz... El lehet azt onnan valahogy tüntetni? Felülések, egyéb? Fogyókúrázni nem fogok, mert már így is eléggé vékony vagyok... Eléggé el vagyok keseredve a löttyedt hasam miatt, főleg, hogy lassan itt a strandszezon.

Várom a tapasztalaitokat, kinek mi segített(és mi nem...)


2009. máj. 21. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
aerob edzés kb 40 perc és utánna sok sok hasra gyakorlat:)
2009. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Küldök egy linket itt minden egész jól le van írva, itt kering most ezen az oldalon, itt találtam én is. De ezek közül válassz egy szimpatikusat magadnak, amit valóban minimum 40 percig csinálsz. Nekem amúgy bavált a kocogás, gyors séta, taposógép, ezeket csinálom felváltva.


[link]

2009. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!