Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval 1200kcal-os diétát...

Szóval 1200kcal-os diétát csinálok, csak napközben nincs rá lehetőségem, hogy egyek, ezért nagyjából csak reggelizem gyümölcsöt meg vacsorázom (sovány húsok, zöldségek), ettől mennyire lesz hatásos a diétám?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok le, hogy ez éhezés, mert egyáltalán nem vagyok éhes napközben, mozgok rendszeresen, és napközben tényleg NINCS lehetőségem enni, szóval ez az egyetlen lehetőség, hogy diétázzak. Kiszámoltam, a napi kalóriafogyasztásom átlagosan 1600kcal, szóval olyan 300-400 kalóriával viszek be kevesebbet naponta. Tudok fogyni egészségesen?
2013. máj. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz vele fogyni, sokan csinálják: harcosok diétája. Mindenkinek más az életritmusa, én rosszul lennék, ha este kellene bepótolnom az egész napi étkezéseket, de mondom, mindenki más és más. Sok sikert. Érdekelne a későbbiekben, hogy milyen eredményt értél el vele. Ha gondolod, számolj be róla. Megköszönném.
2013. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel az az egy baj van, hogy 1500 kcal-t muszály enni mert az kell a szervezetednek független attól, hogy nem érzed. És ez nem csak neked. Mindenkinek...


Sok ember aki nem ért hozzá pont ezt csinálja és mondja, hogy ezt kell csinálni stb.


Múltkor viszont megkérdeztem valakit aki ezekhez ért. /mert olyan végzettsége van/

2013. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.-es vayok

És a kajálás az elég kisrésze a fogyásnak. Nagyobbrészt a sport a fontos. / a kajálás és a sport 30-70% ba oszlik ilyenkor/

2013. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!