Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok valami hatásos...

Tudnátok valami hatásos fogyókúrát? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 186cm és 90kg körül. Kb. olyan 10 évesen elkezdtem hízni, majd 15 évesen, miután a háziorvosom elküldött egy másik dokihoz, diétával leadtam 15-20kg-t.

AZ a helyzet, hogy a lábaim, kezeim izmosak, nincs rajtuk felesleg. Ha hízok az rögtön a hasamra és főleg a csípőmre megy, ami alapból is szélesebb,gének...

A helyzet az, hogy nem eszek sokat, mozgás is megvan, heti 2x MMA, 3x futás és konditerem, hétvégén pedig pihenek, de van, hogy ha rámjön akkor is edzek. A gond csak az, hogy nem tudok lefogyni. Volt, hogy már kínomban 2 héten át csak müzliket és gabonapelyhet ettem, de semmi. Édességet nem is eszek, max havi 2-3x, este 7 után nem eszek semmit se. Kb. fél éve kiderült az is, hogy pajzsmirigy problémám van, amire gyógyszert is kaptam. A doki azt mondta, ez majd segíteni fog, de már 2x megnövelte az adagomat, de semmi.

Nincs valami jó tanácsotok, hogy mit kezdhetnék? Esetleg valaki, aki hasonló problémával küzd/küzdött és segített neki valami?

Előre is köszi!



2013. máj. 13. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
a gabonát és a müzlit felejtsd el és ne egyél se kenyeret se semmit amiben búzaliszt van. Sztem a paleót próbáld ki :)
2013. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Hatékony fogyókúra ?


Nagyon egyszerű... egyél KEVESET és mozogj SOKAT.


Ennyi bakker. Nem több. Semmi Norbi updét meg kutyafsza... ENNYI.

2013. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez megvan, ahogy leírtam... kevesebbet már nem ehetek, mert akkor éhen halok...napi 3x eszek....reggeli suliban, ebéd otthon, majd 6 körül könnyű vacsora/protein turmix...
2013. máj. 13. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
na akkor most próbálj ki vmi mást, sok zsíros hús, tojás, zöldségek stb (paleo) :)
2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyéb betegségekre vizsgáltak már?

Először vezess táplálkozási és edzési naplót. Ezt vezesd kb. 1 hónapon át, hogy meg tudd mutatni az orvosnak.

Több fajta betegség okozhat sajnos ilyen elváltozásokat:

1. pajzsmirigy alulműködés

2. Cushing szindróma (mellékvesekéreg fokozott hormontermelése)

3. a szervezet vízvisszatartása

És természetesen még több is, de általában ezek a legfőbb okozók.

Lehet, hogy másik pajzsmirigygyógyszerre lenne szükséged.

2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!