Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy beteg vagyok,...

Pajzsmirigy beteg vagyok, hogyan fogyhatnák le?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és ami a legcikibb 70 kilóval. Pajzsmirigy beteg vagyok. Könyörgöm segítsetek!!
2013. máj. 16. 14:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is L-Thyroxint szedek.
2013. máj. 18. 10:02
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én először is annyit mondanék, hogy "táplálkozás harcművész" néven futó egyénnek, soha semmiféle körülmények között ne hidd el egy szavát se, mert köztudott, hogy hülyeséget beszél! Másodszor, gondolom a szüleid tisztában vannak a pajzsmirigy betegségeddel és nem csak Te gondolod így, ugye? Ennyi évesen biztos valami baj van, ha valóba ennyi kg vagy, szóval a szüleiddel karöltve irány az orvos, Ő ha valóban nagy a baj gyógyszert fog adni, ami megfelelő diétával és mozgással segíteni fog!



Táplálkozás harcművésznek meg annyit: TE NORMÁLIS VAGY EMBER?!?!?!?! Azt hittem lefordulok a székről amikor láttam, amiket írtál...főleg, hogy a gyógyszer nem segít! Hallod úgy ne adjál már tanácsokat, hogy a Nők Lapjából meg az ezotv-ből szeded az információkat! Legfőképpen ne egy 11 éves gyereknek...Adjál tanácsokat felnőtt embereknek, Ők legalább nem olyan hülyék, hogy elhiggyék

2013. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy normális vagyok. És többre tartok egy fiatalt annál minthogy egy életen át tartó gyógyszerfüggést tanácsoljak neki.


Azt válaszd magad, feltételezhetően neked is bármikor lehet autoimmun betegséged..


Én csak a gyógyulás lehetséges útját vázoltam fel előtte. Szerinted az orvosa is megteszi majd ezt? Nem.

2013. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cass90 ***** válasza:

A pajzsmirigy betegségeknél NAGYON fontos a jó gyógyszerbeállítás, és óriási problémákat okoz, ha valaki évekig nem szedi például.


Kedves kérdező - megbízható endokrinológushoz jársz? Úgy értem, utánaérdeklődtetek? Szomorú példa, de van, aki annyira foglalkozik a betegével, hogy a pajzsmirigyrákot nem vette észre. (Megfelelő vizsgálatok kérése hiányában). Pajzsmirigy nélkül pedig igencsak bajos lenne az élet napi szintű gyógyszerszedés hiányában. Mondhatni lehetetlen.

2013. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is genetika mert apai mamám és az apám is PM beteg
2013. aug. 16. 16:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindenki genetikailag betegnek születik.


És van aki tesz ellene. Pontosabban úgy él, hogy a szervezetének legyen lehetősége leküzdeni a betegséget.


Egy gluténfogyasztó társadalomban senki sem hivatkozhat betegségek genetikai okaira.. mert amíg úgy eszik a többség ahogyan.. addig nem lehet eldönteni, hogy nem a táplálkozásuk miatt jönnek-e elő a betegség hajlamaik.

2013. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Genetika!! -.- Megmondta az orvosom. L-Thyroxint szedek 7 éves korom óta. Ma már egy egész 50-es szemet és a sportot útálom xd
2013. aug. 19. 13:58
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy én is utálom a sportokat. Elpocsékolja az ember sporttal az időt amit qigongra szánhatna.


Mindamellett - mivel senki sem születik tökéletesnek (genetika!!) ezért evidens, hogy az ember más módokon próbál az egészségéért tenni. Mert különben maradna egész életen át a gyógyszerszedés, nem biztos hogy jó. De lehet létezik jobb mód.

2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!