Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok 80kg, sok fogyókúrával próbálkoztam már de egy idő után mindig vissza híztam dupla annyit amennyit eladtam. Ennek oka az, hogy imádok enni. :$ Tudnátok nekem esetleg segíteni, hogy hogyan érhetném el az álom alakom? :$

2013. máj. 15. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:
"leadtam" bocsánat. :)
2013. máj. 15. 11:11
 2/8 anonim ***** válasza:
hát akkor erőt kell hogy vegyél magadon. meg kell állnod az evést, mert akármilyen fogyókúrával fogysz le ha utána sokat eszel úgyis vissza hízod. én nem ajánlok semmi bogyót. torna meg kevesebb kaja és biztos sikerül!
2013. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet enni, csak nem mindegy h mit és h mennyit!
2013. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kideriteni hogy miért vagy túlsúlyos. (szokások stb.[ a szüntelen éhség lehet pl szeretethiány jele is vagy unalom stb stb.])
2013. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az evés -részben- pótcselekvés is nálad. (ebben leled örömed). Ezt próbáld meg kiváltani mással, ami örömet okoz. (sport lenne a legjobb (már az is jó ha sétálsz egyet). A fogyáshoz főleg tudatosság kell. Ráadásul a tested valószínűleg kövér szeretne maradni. Ez egyfajta védelmi mechanizmus a részéről. Ezt kellene mentálisan kiiktatnod. Az evést is kevésbé kívánnád utánna.
2013. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt már valaha olyan, hogy hússal, zsírral és zöldségekkel teleetted magad, jóllaktál? De nem toltál mellé cukrot, tejet, egyéb marhaságokat.


Na azért vagy 80 kiló, mert pont az ellenkezőjét csinálod.

2013. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Verd a hájad egy jó vastag helyesírási szótárral, éjjel-nappal, és akkor garantált a siker. "fogyak le", "vissza híztam", "eladtam" -->gyökér
2013. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy plusz j-vel, fogyjak....menni fog
2013. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!