Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyak le 1 Hónap alatt?...

Hogy fogyak le 1 Hónap alatt? (lent a többi)

Figyelt kérdés

szeretni 3 kg t leadni (a hasamaljáról,a combomrólés a hátsómról)az evéssel van a legnagyobb gond


13F/59 Kg



2013. ápr. 25. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom, hogy ilyen fiatalon, fejlődő szervezet ne nagyon fogyózzon. :) Ami megoldás lenne, az életmódváltás. Keress magadnak délutáni elfoglaltságként focit vagy kosárlabdát! Mozogj többet és hidd el, nagyon hamar lemennek azok a plusz kilók!


Kevesebb kóla, chips! Próbálj meg több gyümölcsöt enni és köretnek ne olajban sült krumplit, hanem párolt zöldséget fogyassz! Megígérem neked, hogy hatni fog! Persze, anyukádat ha megkéred, biztos vagyok benne, hogy segíteni fog neked ebben!

2013. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
focira járok meg biciklizni meg a uncsitesómmal szerencsétlenkedet.chipset már 1 éve nem ettem a kóla hát az meg 2 liter is lefoly ha mamájék vagyok az sem sokszor
2013. ápr. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!