Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak lapos hasat...

Hogyan csináljak lapos hasat magamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hasamon és derekamon levő felesleget szeretném leadni, vagy inkább eloszlatni. Máshol nincs fölöslegem, 158 cm vagyok és 53 kg. Egyáltalán nem arányosan sikerült felszednem pár kilót (amit szerettem volna), minden a hasamon és derekamon van. Mondjuk mindig is ott volt, most csak több lett és már nagyon zavar. Kérlek, adjatok tippeket, hogyan szabaduljak meg tőle!

2013. máj. 14. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] valahogy így :) bár a magok kimaradtak még a tetejéről és nem kell házi, simán jó a bolti hús is :)
2013. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Esetleg mozgásra van valami tipped? Mert ugye hasizomgyakorlatoktól csak erősödik az izom, viszont én a felesleget szeretném ledolgozni hasról, derékról...

2013. máj. 15. 16:15
 3/7 anonim válasza:
A hasizom gyakorlatok nagyon jók, tény hogy a hasizmot fejlesztik, de ha már érzed hogy ott izzadsz, akkor a zsír is ég. az egy dolog hogy a hasizmod erősödik;)
2013. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Annyit még hozzá, hogy a hasizom gyakorlatok ugyan jók, de nem fog ennyivel eltűnni a felesleg. Kardio edzéssel lehet eredménye, és kevés kenyérfélét egyél. Ha a hasadról akarsz fogyni (is, mivel nem tudsz csak egy helyről), akkor a táplálkozásra nagyon kell figyelned. sok hús, stb... de ilyeneket alig 800x leírták, keresgélj a többi ilyen kérdés közt.
2013. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 22. 10:03
 6/7 anonim válasza:
Szia!:) Én 163 cm vagyok és 50 kg voltam, engem is zavar(t) pár kiló és kitaláltam, hogy leadok egy párat. Minden nap felülésezek, tornázok, 18.00 után nem eszek, és naponta max csak háromszor eszek. De csokit és kenyeret egyáltalán nem, próbálok kevés szénhidrátot fogyasztani. Körülbelül egy hónapja csinálom ezt és már le ment 3 kiló!:)
2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ, kedves vagy! :)

És neked is a hasadon volt a fölösleg? Igazából nekem a hasamon belül is, az alhas valamiért nagyobb és elég zavaró, ezzel szeretnék kezdeni :) eloszlatni, vagy nem tudom mit tudnék vele csinálni :)

2013. jún. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!