Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemre készülünk. Nem...

Inszemre készülünk. Nem Clostilt kaptam, hanem szuriban kell beadnom magamnak a gyógyszert. A kérdésem annyi lenne, hogy a hasat össze kell csípni hozzá, de mennyi időre? Végig? A másik pedig az lenne, hogy a tűt szemből kell beszúrni, vagy oldalról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Váltott oldalra (bal-jobb) petefészek fölé kell beadni.

A has bőrét kell összecsippenteni,hogy ne feszüljön annyira, és nem merőlegesen kell beadni, hanem bőr lá.

Puregont kaptál?

Fura hogy Clostit nem, én a 3. naptól 5 napig napi 1x Clostit is kaptam a Puregon előtt.

2012. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma adtam be magamnak az utolsó szurit. A doki nekem azt mondta, hogy a kb 45°-os szög a legjobb és igen végig kell csípni. De nem erősen, hanem inkább csak összébb húzni a bőrt.
2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Váltott oldalra????? A gyógyszert is csak beveszed...nekem nem mondtak ilyet.
2012. szept. 8. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem a RÓbert Károly magánklinikán volt az inszem, és 2 naponta mindig ugyanabban az időben kellet beadni a szuri, és igen, váltott oldalra.

Mivel nem izomba vagy vénába adod, hanem bőr alá, nekem nagyon is logikusnak tűnt. A gyógyszer a gyomorból szívódik fel tehát bekerül az egész test véráramába.

2012. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!