Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez most miért? Van okom aggódni?

Ez most miért? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Már 5 éve sportolok, de a télen elég sok csokit ettem, így fel is szaladt rám 7 kiló. Elkeserített(megkérdezték terhes vagyok e... :D ), így belehúztam. Heti 3 óra sport helyett, 5 órát sportolok, és csak egészséges ételeket eszek, kerülve a zsírt, cukrot, krumplit se eszek, kenyeret, tésztát, rizst ritkán és keveset. Sok csirkemellet eszek, salátát meg gyümölcsöt, reggelire általában tojásfehérjében főzött zabkását, sőt edzés után este nem vacsizok, fehérjeturmixot iszok, egy nap 5x eszem. A gond az, hogy egy hét alat 1,6 kilót fogytam,(reggel nagy wc után mérekeztem) miközben napi 1600-1800 kalóriát eszem, tehát nem koplalok. A gyors fogyás azt jelenti, hogy mégis izomból fogytam?
2013. máj. 13. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb egy kiló belőle víz. Ami marad az meg egy tök normális fogyási ütem. Ez mindenkinél így működik.
2013. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!