Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LETUDNÉK fogyni 30 KG 4hónap...

LETUDNÉK fogyni 30 KG 4hónap alatt a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Sajnos hormonális gondok miatt meghíztam 94 kilora régen mindig 64-57 kg voltam. A nyáron azt a célt tüztem ki magamnak,hogy reggelente 7-8.ig tornázok RR-re. Párolt zöldség egy kis tojás csire husi lenne az ebédem délután már csak magvakat ennék. Ebéd után megint egy óra tórna és este is 1-1,5 óra torna. Ha lenne ennyi kitartásom és végighúznám szerintetek le lehetne fogyni 4 hónap alatt 30 kgot??

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


2013. máj. 4. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 1,5 hónap alatt fogytam 12 kilót szóval szerintem olyan 20-25 simán lemehet ,csak figyelj oda folyamatosan a megfelelő étkezésre és mozgásra!:)
2013. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat!

Megpróbálom és majd írok ,hogy mennyi sikerült :)

2013. jún. 3. 11:45
 13/14 poiu ***** válasza:
Heti 1 kilónál ne fogyj többet. Ennyi torna túl sok. Sétálj, csinálj olyasmiket, amit élvezel. Játsz. Ennyi kaja túl kevés. Este is nyugodtan ehetsz húst és zöldséget. Amennyi belédfér. Életmódváltás kell, olyan, amit tartani tudsz örömmel. Nem egy életem - egy halálom, magamat halálra tornázom.
2013. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha hormonális gondjaid vannak, akkor hogy gondoltad? Akkor nyilván nem fog menni egy kis rékás láblógatástól.
2013. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!