Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LETUDNÉK fogyni 30 KG 4hónap...

LETUDNÉK fogyni 30 KG 4hónap alatt a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Sajnos hormonális gondok miatt meghíztam 94 kilora régen mindig 64-57 kg voltam. A nyáron azt a célt tüztem ki magamnak,hogy reggelente 7-8.ig tornázok RR-re. Párolt zöldség egy kis tojás csire husi lenne az ebédem délután már csak magvakat ennék. Ebéd után megint egy óra tórna és este is 1-1,5 óra torna. Ha lenne ennyi kitartásom és végighúznám szerintetek le lehetne fogyni 4 hónap alatt 30 kgot??

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


2013. máj. 4. 19:20
1 2
 1/14 senkise. válasza:
88%

meglehet csinalni persze, semmise lehetetlen, de !

Tönkreteszed vele a szervezeted..ennyi tornat nem is birnal egyreszt masreszt tul nagy lenne a terheles, harmadreszt meg kezdeskent csak minden masnap tornazz kulonben nem fog mukodni a dolog.

Szerintem:)

2013. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen fogytam 20kg-t 4 hónap alatt, minden nap biciliztem kezdetben kb 10km-t aztán nyár végére napi 30-40 volt kb naponta.Ugyanazt ettem mint előtte csak kevesebbet mivel a melegtől nem voltam éhes. Fogytam,de zsír maradt rajtam és a bőrőm sem huzodott vissza rendesen. Ha teheted a lassabb fogyást válaszd rendes étkezéssel és megfelelő mozgással.
2013. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
16%
Simán megtudod csinálni, ha van kitartásod! :) Ez viszont tényleg nagyon fontos, akármennyire elfáradtál kimerültél csináld csak az edzéseket! A magvakat pedig szerintem mellőzd. Inkább joghurt.
2013. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem és nem is ajánlott ez a gyorsaság.
2013. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én félév alatt fogytam 30 kg-ot, az is nagyon kemény volt, szerintem nem lehet.

200-ról le lehet menni 170-re 4 hónap alatt, de 94-ről 64-re nem hiszem.

Viszont a jó hír, hogy 4 hónap alatt 24 kg-ot lehet fogyni, én megcsináltam.

Hidd el, -24 kg is felemelő érzés!

2013. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16 kiló normális 4 hónap alatt. az elején gyors lesz,majd nagyon lelassul. És vicc Rubint rékára edzeni. azzal sztem a fele se fog lemenni.
2013. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nap 2 edzés, pihenőnapok nélkül, felejtős, az meg hogy 0 szénhidráttal indulsz megint csak az.160 gramm ch-ról indulnék úgy kezdenék edzeni, ha lassul a fogyás csökkenteném mondjuk 20 grammal azon a héten.Amikor eléred az 50 gramm körüli értéket(zöldséget én nem szoktam beleszámolni) akkor át lehet váltani ciklikus ketogén diétára.Az edzés alapvetően jó, mondjuk 1 szer naponta elég lenne megcsinálni, valamint 2. alkalommal aerob edzés ez lehet tempós séta bringa bármi.Ne ennyi idő alatt akard megváltani a világot, ha egy 20-as lemegy(ez benne van simán meglehet, főleg ha nem az alap elképzelést követed) az is baromira látványos, valamint ha magasan tartod a fehérje beviteled akkor nem fogsz annyi izmot sem veszíteni így nagyon látványos lesz.
2013. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérlek mesélj erről a hormonális gondokról.
2013. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

ha ezt végig bírnád csinálni lehet, hogy lefogynál 30 kilót, de tönkretennéd a szervezetedet és lógna a bőröd. az hogy délután nem eszel teljes baromság. a szervezetednek szüksége van a táplálékra!!! olvassatok már normálisan utána, hogy testépítők pl mit esznek és mennyit edzenek! nem lehet igaz, hogy ilyen hülye információkkal kpesek az emberek elkezdeni fogyózni.. amúgy lefogysz 10 kilót, feladod, mert ezt pár hétnél tovább képtelenség csinálni és visszahízol még 20-at. kérlek olvasd el ezen az oldalon a cikkeket és informálódj, mi helyes és mi helytelen, mielőtt bármibe is belefogsz!!

[link]

2013. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanekkora súlyból ugyanennyi idő alatt 10 kilót tudtam fogyni hormonális gondok (pajzsmirigy alulműködés) mellett.De hajrá!
2013. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!