Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene e fogynom?

Szerintetek kellene e fogynom?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok

176cm magas

65-68 kg mikor hogy..

szivessen toltenek fel kepet hogy jobban lathassatok de en meg a techniken nem vagyunk baratok es nem tudom hogyan kell .


2013. máj. 3. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem nagyon tudjuk megmondani.
2013. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Lány vagy fiú?

Én 185 cm vagyok és 68 kg ... És nem zörögnek a csontjaim .. :D

2013. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell, az adatokból látszik, hogy nem kell fogynod, teljesen jó.Én 33 évesen 173 cm vagyok, és 68 kg,nem vagyok kövér,járok edzőterembe.

Persze sportolni azt lehet attól függetlenül, a testformálás mindig jól jön! :-)

2013. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat en sportolok(aikido, judozok , sulylokes...stb) .. most lealtam januar ota. most a napokban ujra neki indultam .de hiaba sportoltam es sportolok mar altalanos iskola 2.kos korom ota a combom nem tul feszes es van a fenekemen valamenyi narancsbor. egyszer felhiztam tiz kilot es azota tartom a sulyom de bizonytalan vagyok magamban h jo e ez a suly ami nekem van a magassagomhoz.
2013. máj. 3. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze tök jó, ne aggódj. Helyes pasi lehetsz.
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsika de lany vagyok..:D
2013. máj. 3. 22:42
 7/9 tetro ***** válasza:
akkor igen.
2013. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézz bele a tükörbe.

De ha már feltetted ezt a kérdést,akkor nyilván nem tetszel magadnak,és igen,valamennyit kell fogynod.

2013. máj. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egyszer felhíztam 10 kg-ot, azóta tartom"

sztem fogyd vissza azt a 10et és valószíűleg a narancsbőröd is eltűnik ha egészségesen eszel :) sztem kell fogynod...

2013. máj. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!