Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (kép)

Mennyit kéne fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Elég rossz a képminőség, de csak mobilról tudtam csinálni :/

Szörnyen hájasnak látom magam, meg mások is mondták, hogy jól meghíztam...

Görkorcsolyázás, biciklizés hatásos lehet? Étrendemből miket hagyjak ki? Már nem eszem cukrosat, prbóálok az oljaos dolgokra is figyelni, húst csak csirkát szoktam enni, msot azt is kevesebbet, tejet is már nagyon régóta nem iszom, és mégis egyre csak hízom :(


2013. máj. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked nem fogynod kell,hanem formásodnod.Nem rossz az alakod,de azért formàtlan mert semmi izom nincs rajtad.

És igen egyél napi 4x sovány húst zöldséggel vagy rizzsel.Reggelire/deszertnek gyümölcs,müzli,esetleg tojás.Napi 2l folyadék.Én így adtam le 5 kilót:)

És persze heti legalább 2-3 sport.Futás,alakformáló DVD,de szerintem kondiznod sem ártana..

17/F

2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elhízva. Fogynod nem kell, csak táplálkozz egészségesen, na meg mozogj sokat, hogy erősödj. De ne diétázz vagy fogyózz, az hülyeség.
2013. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, jó ha csirát eszel, mert finom. Én áfonyaöntettel szeretem. Nem vagy kövér, lehet meghíztál, de mihez képest, ugye ? Lehet x ideje zörögtek a csontjaid.
2013. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kövér nem vagy, konkrétan jó az alakod, de ez nem jelenti azt hogy egészséges is vagy. Ajánlom a következő étrendet: [link]

[link]

Mondjuk nem tudom hány éves vagy, ha nagyon fiatal vagy lehet nem kéne, akkor kell enni hátha növésben vagy még. Edzésnek lehet egy olyasmi hogy egyik nap valami kisebb súlyzós edzés amitől ha izmos nem is leszel de erősödsz egészséges szintig, másnapokon nyújtás,jóga,görkori. Ha Budapesti vagy írj privátban tudok ajánlani egy jó helyet ahol felmérnek és kezdő csoportok is vannak ahol nők is vannak, van állapotfelmérés is amit képzett edzők végeznek.

2013. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!