Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira hájasnak látom a...

Annyira hájasnak látom a combom, mennyit kéne fogynom róla?

Figyelt kérdés

Sokan vigasztalnak,hogy pont jó,páran azt a badarságot mondják,hogy ez nem háj,hanem izom.Nem vagyok kövér,152 cm és 43 kg.Egyszer lefogytam 38-ra és normálisnak láttam a combom,mások vékonynak.Sajnos mindig hasról és mellről fogyok hamarabb.Hogy tudnék csak a combomról?

[link]


2012. aug. 17. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj vele. :)

Alacsony is vagy, és az valahogy arányos. Szerintem...


De mondjuk biciklizz, vagy fuss! Az semiképp nem tesz rosszat, ha egy picit fogysz! Igazából az izmosodás meg még rád is fér, szóval hajrá! :) 14/l

2012. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
dikk te dagadt disznó, ezüstkaróval szúrnálak szíven miközben locsolom rád a szenteltvizet
2012. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tudom,hogy nem vagyok dagadt disznó,a mérleg se azt mutatja,de aránytalan a combom a kis zsírpárnák miatt és szeretném korrigálni..
2012. aug. 17. 02:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.Még egy kannibál fél fogára se lenne elég a combod
2012. aug. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy leheletnyivel lehetne valóban vékonyabb, de ez ízlés kérdése is.

Fuss, és izmosítsd egy kicsit.

2012. aug. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak anorexiás vagy.
2012. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy anorexiás?Hát ezen jót röhögnének,akik ismernek engem!Többet eszek egy nap mint az összes munkatársam együtt véve,mindig csodálkoznak,és nem értik hogy fér belém.Gyorsétterembe dolgozok,hamburgeren meg édességen élek!Méghogy anorexiás! :D Mindent megeszek,amit csak kívánok..
2012. aug. 17. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes a combod, az enyém sokkal gázabb :) én is oda hízok leginkább, a bringázás nekem segít kicsit, meg a tenisz, de szerintem arányos a lábaddal, szóval ne aggódj miatta. És sajna nem lehet lokálisan fogyni, az alak megmarad akármit csinálsz, bármilyen nehéz ebbe belenyugodni.
2012. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!