Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék nyárig lefogyni...

Hogy tudnék nyárig lefogyni kb 10 kilót? Milyen étrend, mozgás?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne nyárra, de ha tovább tart, az sem akkora baj, a lényeg, hogy sikerüljön. Először is változtatni kellene az étrendemen, ezt én is tudom. Mikor és mit kellene ennem? Illetve mozognom is kellene, de futni, biciklizni meg hasonló dolgokat, amik nagyon terhelik a térdem, nem tudok (egy baleset miatt). Valami itthoni tornára gondoltam, mert edzőterembe eljárni nem igen van pénzem. Movel égessem itthon a zsírt? Mindenhonnan szeretnék fogyni, has, comb, fenék, kar...
2013. ápr. 30. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Ne egyél olyan kajákat amibe glutén van. :) reggelire mondjuk egyél 2 virslit délelőtt banánt esetleg ebédre mondjuk leves meg valami második rizzsel vagy pedig krumplival délutánra én már nem vagyok éhes de vacsira lehet salátát is enni. Ezt csináld egy honapig sztem jobb lesz én is fogytam csak nekem glutén èrzékenységem van. :/
2013. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vega étrend, főleg nyers! Jóga, pilates, úszás...
2013. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!