Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megvalósítható az álmom?...

Megvalósítható az álmom? Mínusz 12 kiló karácsonyig? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 97 kg vagyok, de nagyon szeretnék 12 kilót leadni karácsonyig. A párom szerint nem fog menni. Innentől kezdve nem is beszélek neki erről többet, egyedül kell végigcsinálnom, sajnos. Nem szeretném, hogy a család rajtam mosolyogjon. Úgyis látják majd, amit csinálok. Szerintetek megvalósítható? Milyen módon? Szívesen olvasnám a tanácsaitokat...
2009. szept. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

minden nap intenzív mozgás, és csak annyi kalória, amit el is égetsz. tehát: nézz utána, hogy a te korodban egy nőnek mennyi kalória kell az életbenmaradáshoz. nézz utána, hogy a mozgás, amit végzel, mennyi kalóriát éget. ezt add össze, vonj le belőle 500-at, és indulhat a nagy fogyás! :) legalábbis én így csináltam, meg is lett az eredménye.

fontos, hogy szénhidrátot mindenképp fogyassz, különben az első nap elájulsz. cukros löttyök off, csak ásványvíz, vagy csapvíz, esetleg zöld tea cukor nélkül.

ha lehet, kenyeret, pékárut ne nagyon egyél, max keveset.


ha ezeket tartod, biztos fogsz fogyni. ha nem is 12kg-t, de látszani fog, h figyeltél magadra.

2009. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kenyér, cukor, krumpli, löttyök, péksütik hanyagolandók, vagy csak kis mennyiségben. napi 40 perc mozgás (futás a legjobb) minden másnap.! sok gyümölcs!! napi 3 l folyadék minimum ( viz, gyümölcslé(nem bolti, hanem amit Te facsarsz))

ha ez megy akkor bizony a kilok is mennek!

Sok sikert!

2009. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Simán.Barátomnak is sikerült.20éves volt,és 100kiló, fiú ,én meg mint osztálytárs és jóbarát, és erösebb is voltam, keményen neveltem és mindig mikor sokat evett vagy csokit, keményen rákiabáltam, hogy mi van te dagadt hájas ge*i.És a lányok elött is mindig beégettem,mert azt akartam hogy lefogyjon.És leis adott 20kilót ma 80kiló.És megis köszönte.Persze én az elején megmondtam neki hogy én lefogyasztom és kemény leszek vele.Naponta vittem ki 2000m-t futni és ha már fáradt ráordítottam hogy csináld te dagadék.Egyszer sirt,de meglett az eredménye és nekem köszönheti.Igy sokkal több jocsaja van mint régen, mikor aligha volt.
2009. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia ha van kedved irj priovit, én ugyanennyi tszeretnék lefogyni szilveszterig.

32 éves vagyok és 85 kg. mozogni ugyan nem nagyon van idöm, de jo lenne valakivel megbeszélni, hogy mit evett, kajákat is cserélhetnénk és jol esne nekem is meg nekd is egy kis biztatás.. Zsu

2009. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Diéta alatt NEM LEHET gyümölcsöt enni a nagy cukortartalma miatt! Helyette: ZÖLDSÉG!
2009. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagy hülyeség amit mondtál te utolsó...

rengeteg rost van benne meg vitamin és nem mesterséges cukor tehát bőőőven lehet.sőt.

2009. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én három hónap alatt fogytam le 12 kilót, vacsorára gyümölcsöt ettem, néha-néha eljártam futni, tészta, fehér kenyér, kelt tészták a lehető legminimálisabb mennyiségben. (A legjobb ha egyáltalán nem...)
2009. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!