Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges ez a módszer?...

Egészséges ez a módszer? Karácsonyig 68 kg-ról fogyhatok vele 56 kg-ig?

Figyelt kérdés

Étkezés:

- Cukor helyett édesítő tabletta

- Lisztes ételek kevésbé

- Kizárólag csapvíz, ásványvíz

- Minden mást eszek, mert nem tehetem meg anyagilag, hogy vssak, de keveset. Naponta 3-szor eszem. Próbálok úgy étkezni hogy, minden ásványi anyag, vitamin bejusson a szevezetembe.

- Sok gyümölcs, zöldség, tejtermék


Sport:

- Naponta, 2 naponta 3-4 km lefutása.

- Mellette hetente 3 -szor dvd torna. Béres Alexandra, Új kihívása.


167/68/22 lány


Mit gondolnak/gondoltok a leírtakról? Menni fog így egészségesen?


2011. aug. 15. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó és könnyű leírni. Csak tartsd is be! Amit nem éppen a legkönnyebb!

Ha betartod akkor persze sikerülhet.

2011. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már egy ideje tartom a leírtakat, csak a sportot kell fokoznom. 1 hónapja nem voltam futni, illetve a dvd torna nem volt az életem része eddig.


A többivel nincs gond, tudom tartani.


A kérdés az, lemegy-e így a felesleg? Valamint az, a nagy, narancsbőrös fenekem lehet még újra szép?

Azért újra, mert 2 éve vagyok ilyen dagi.

2011. aug. 15. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom az édesítő tablettát... Egészségtelen. Inkább kevesebb cukor. Vagy csak ritkán használd az édesítőt!

A tejtermékekkel vigyázz! Azokon is csökkents!

A víz az jó. Sokat igyál és ajánlom a zöld teát! Sokan azt mondják, hogy lefogytak a zöldteától én nem merem ezt állítani, mert lepontoznak, de én is ittam diéta közben és iszom is a mai napig a zöld teát és lefogytam 20 kgt. Nem jött vissza 1 dkg sem :) Ha meg nem fogysz tőle nem vesztesz semmit mert sok jó tulajdonsága van, olvass utána!

Szerintem simán sikerülhet, ha betartod! Sok akaraterőt! :))

2011. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az édesítő valóban nem jó, totál egészségtelen. Próbáld meg magad leszoktatni az édességekről. A kávéba, teába fokozatosan csökkentsd az adagot, vagy csak egyszerűen hagyd el a cukrot. Én el sem tudtam képzelni, hogy cukor nélkül megigyam a kávét, aztán egyszer nem volt otthon, és megittam nélküle, borzasztó volt, másodszorra is, de a harmadiknál már rájöttem, hogy jó így. Teánál dettó.
2011. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A lényeg, hogy betartsd, és edz, ha lehet minden nap 1 órát szánj rá, és figyelj oda mit eszel. Nem kell szinte semmit se költened, fehér kenyér helyett rozs kenyeret fogsz venni, meg több joghurtot, ami kemény 50-60 Ft:D:D Este ne egyél semmit, reggelire mindig kicsit többet egyél, és a nap folyamán vegyél el belőle.
2011. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A legnehezebb a cola letétele volt, de sikerült.


Azért iszom a teát édesítővel, mert írtó nehéz meginni nélkle. Többször próbáltam, de kudarcot vallottam, a hányinger környékezett a keserű teától. Pickwick teát ittam eddig,illetve van csalán és mályva teám itthon, de azokat nem szoktam inni. A csalántól görcsölök. Komolyan.


Hogyan sikerült 20 kg-ot leadni? Kedves Kommentelő, kifejtenéd, kérlek!


Így a narancsbőröm is csökkeni fog láthatóan?

2011. aug. 15. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Már sikerült feltalálni a light colát -.-"
2011. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valóban van diétás cola, de nem a a fő gond. Úgy egészségteen, ahogy van, én nem is iszom többé.
2011. aug. 16. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:

"

Étkezés:

- Cukor helyett édesítő "


Aha... -.-"

2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

F@szomba már a sok fújogással az édesítőre...

Nem jó a cukor, me hízlal, nem jó az édesítő, mert egészségtelen (ja, ezt hajtja itt mindenki, konkrét dolgokat bezzeg senki nem ír. Nem, nem kérem az aszpartám listát, láttam már köszi, nem olvastam végig, ránézésre ami tünetek rajta voltak, minden embernél bármi mástól előfordul, csak vmire fogni kell, mellesleg a Canderel kivételével nem is aszpartám alapúak az édesítők... Nekem konkrétan nincs keret nyírfacukorra, meg mittoménmire, marad az édesítő, ha már iszom teát, kv-t, nem azért iszom, hogy utána visszahányjam, mert ha nincs benne semmi, akkor ez történik. Na mind1, csak a véleményem írtam le)

Ha 56-ra nem is, de 62-re sztem lefogyhatsz így karácsonyig.

2011. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!