Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 163 cm, 62 kg. Egyébként nem nagyon látszik meg, csak annyiban, hogy a combomon van egy kis husi :D Nyárig egy 5-6 kg-ot le szeretnék dobni magamról. Ezt nem úgy értem, hogy nekiállok koplalni, mert az úgy sem menne, meg csak tönkre tenném a szervezetemet.Mégis mi lenne az amit érdemes ennem, és mennyit? Hogyan, és milyen rendszerességgel sportoljak? Egyébként járok ping-pongozni heti 2x, itthon van szobabicikli, de nem tudom, hogy hogyan álljak neki. Előre is köszi a segítséget :)

2013. ápr. 19. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

sport: szobabicikli az mehet, de fokozatosan csináld, ne akarj rögtön 1 órát tekerni :) ezen kívül futás, aerobik edzés (youtube-on is találsz ilyen tornákat -- de ezek erősítenek, izmosítanak, ezektől nem fogsz), heti 3-4x, ha már belejöttél akkor mehet akár minden nap :) itt is növeld az adagot, első pár alkalommal csak 5-10 percet fuss/tornázz, később már 20-25 perc, aztán akár 40 perc vagy 1 óra is mehet, ha bírod :) a lényeg a fokozatosság :)


étel: ne koplalj semmiképp ! napi 5x kis adagokat egyél, 2 liter víz (semmi cukros üdítő), sovány hús, hal, zöldség, gyümölcs mehet. édességet ne nasizz, inkább gyümölcsöt vagy zsírszegény joghurtot :) fehér kenyeret és tésztát ne vidd túlzásba, de néha azért lehet enni.


sok sikert :)

2013. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ezektől nem fogysz
2013. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!