Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.160cm vagyok és 65-67 kg...

Kb.160cm vagyok és 65-67 kg vagyok! Mit csináljak hogy fogyjak? Többi lent

Figyelt kérdés
13éves vagyok és lány! nem érzem így jól magam a bőrömben, nemsokára itt van a nyár is és egy rövid nadrágot se tudok felvenni :( nagyon de nagyon szeretnék lefogyni! már párszor el is határoztam hogy este 6 után nem eszek, de a végén mindig ettem még este 6után is! 1hónapba 1x szoktam tornázni de annak se érzem semmi hatását! segítsetek!!!! mitcsináljak hogy 2 hónap alatt lefogyjak kb. 7-10 kgot?

2013. ápr. 17. 18:58
 1/10 poiu ***** válasza:
Két hónap alatt símán fogyhatsz 6-8 kilót. Ne egyél semmi cukrot, semmi keményítőt. És ne éhezz. Töltsd tele magad zöldséggel és hússal. Ennyi. Tényleg.
2013. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Diéta és mozgás. Nem fogyókúra! Az egész lényege az, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel. Nem tudom mennyire van lehetőséged mozogni, de nekem először az vált be, hogy tesin mindent beleadsz. Mindegy mi a feladat a lényeg, hogy a maximumot teljesítsd magadhoz képest. A diétára meg rákeresel a neten. Amelyik szimpi azt kezd el, de csak ha nem túl kemény, mert tanulnod is kell. Ne várj azonnali eredményt! Sok sikert!
2013. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 17. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Neked minimum 15 kilót kéne lefogynod!
2013. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne -15 kiló úristen! Én is ugyan ekkora vagyok és 58 kilóval már nagyon vékonynak gondolt mindenki. Egyébként én 65 kilóval se gondoltam magam kövérnek, jól éreztem magam. De egy kis étkezési tanács hátha valami hülyeséget szedsz össze a neten :D

Gyakran egyél kis adagokban. Amikor én heti fél-1 kilót fogytam 3 óránként ettem valamit (gyümölcs zöldség joghurt magvak...) Legfőképpen gyümölcsöt, zöldséget és húst egyél a legjobbak a fehér húsok és a halak. Ha szereted a kenyérféléket akkor abból csak teljes kiőrlésűt válassz, és inkább csak reggelire egyél. Inni vizet igyál, és annyit amennyit tudsz, az is gyorsítja az anyagcserét. De jó fogyókúrás étel még a tojás, túró, zabkása, joghurt én ezeken éltem meg mostanában a lecsót és a sóskát-spenót főzeléket is előnyben részesítem. A kalóriát is számoltam egy kis utána járás (kalóriatáblázat) és pár hét után már ránézésre tudtam sac/kb hogy mi mennyi. Naponta max 1500 kcalt ettem.

2013. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Kövérnek az ember nem gondolja magát, hanem vagy az, vagy nem! A magasságot, és a testtömeget kell nézni, a legjobb a test- zsír százalékot! Én 173 cm vagyok, és 55kg. Ha valaki csak 160 cm, akkor az kb 45 kg kell legyen!
2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En 168 cm hez 54 kg-al mar csont sovany voltam, xs es merettel. szoval az elved nem biztos, hogy mindenkire igaz, Kamilla.


Kedves kerdezo: havi 1x a sport semmit sem er. Heti 4-6 ora intenziv sport mar hozhat eredmenyt dieta , es kevesebb energiabevitel mellett. Minden attol fugg, hogy mennyit eszel, es mennyi mozogsz le belole naponta.

2013. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mostanában már hétvégente 3-4 órákat szoktam biciklizni, az mennyire segít a fogyásban?:)
2013. ápr. 22. 19:25
 9/10 snookieka válasza:

a bicikli nagyon jo alakformalasra es fogyasra is toeletes!:)


amugy sikerult mar leadnod par kg?

2013. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is pont annyi vagyok amennyi te és 160cm és 60kg...de sz.tem nem gáz eggyáltalán..egy kis sport és ne egyél túl cukros dolgokat és a tésztát felejcsed el
2014. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!