Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fogyjak le?...

Szerintetek hogy fogyjak le? (több lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy a futás nem oké, mert erős asznám van, és ha ugrálok, futok, stb előjön. Tudnátok ajánlani valami jó fogyókúrás módszert?

2013. ápr. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


vajon súlyzós edzéstől is előjön? ott nagyon nem kell lihegni és még mindig az a sport az alakformálás királya :)

2013. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem inkább asztma??

Hát, nekem is asztmám vna. 2 hónap alatt lement 8kg azzal, hogy kevesebbet eszem, de ugynaúgy mindenből (+a heti 5 tesin teljes erőbedobással mindent megcsináltam, ha éppen nem fulladtam)

2013. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Hallottál már a speedfitnessről? Nekem nagyon bevált! Ezzel az edzésmódszerrel minden izomcsoportodat megmozgathatod és rendkívül hatásos eredményt érhetsz el vele igen rövid idő alatt. Az edzés csak 15 percig tart, de hatását tekintve felér egy 1,5 órás konditermi edzéssel. És a legjobb benne, hogy az asztmád miatt sem kell aggódnod!!!
2013. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: a súlyzózás nem az erősségem...:D

2: elírtam:)

3. uuu köszönöm, mindenképp utánanézek:)

2013. ápr. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!