Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a hasamból...

Hogyan fogyjak le a hasamból és combomról (ha úgy is lehetne. )? Azért, mert inkább ezeken van túl sok háj!

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve úgy érzem, mintha, mindenki azért nézne, mert túl kövér vagyok... Sokan mondták nekem, hogy kövér vagyok, de ha valakinek a fogyókuráról beszéltem, akkor lebeszélt róla és olyakanat hablatyolt nekem, hogy jó húsban vagyok és még nem érdemes elkezdeni ilyen kicsi korban... 12 éves leszek 26-án, kerekítve 61 kilo vagyok, lány.

2013. ápr. 15. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van bármilyen befolyásod a táplálkozásodra, akkor elkerülöd a cukros, lisztes, tejes kajákat.


Mozogj minél többet, sportolj vagy eddz amit a korodban szokás. Vannak különösen jó edzések, de ugye nem tudjuk merre élsz..

2013. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sok!! ha most nem kezded el akkor így maradsz és csak nőni fog a súlyod akik mondják nem akarnak megbántani ha tényleg komolyan akarsz fogyni akkor kezd el futással meg este 6 után ne egyél nehéz megállni de csak így lehet!! Viszont ha szereted magad a külsődbe akkor ne törődj semmivel,senkivel!! :)
2013. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm a kommenteket... nagyon sokat segített! kipróbálom őket!
2013. ápr. 15. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet kérdezni, hogy mégis melyiket?


Csak mert egy 12 éves fiatalnak a futás.. hihetetlen értelmetlen és unalmas edzés, és tulajdonképpen vacsorázni sem ártana este, ráadásul nagyon megterhelő lenne lelkileg, ha ki akarnál hagyni egy étkezést.


Tehát azért ésszel hogy mit fogadsz meg. A hízásnak mindig oka van, és nem a futás hiánya vagy a vacsora az. ezek nagyon nagy tévutak.

2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háát jóó... de akkor mi mást próbáljak ki?
2013. ápr. 15. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél sokkal kevesebb kenyeret, tésztát, palacsintát, édességet. Meglesz az eredménye, meglátod!
2013. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Guggolni tudsz, fekvőtámaszt nyomni tudsz, has-hátizom erősítést tudsz végezni.


Be tudod írni a youtube-ra hogy bodyrocktv vagy p90x, tudsz edzés videókat keresni és meg is tudod csinálni őket.


Akkor ezeket végezd. Zöldséget is tudsz enni cukor nélkül, húst is kenyér/tészta nélkül. Nem is olyan nehéz ám :)

2013. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Most nem azert, de en 15 eves letemre a futast latom alegjobb testmozgasnak es mar egy eve hetente legalabb 5szor megyek futniegy orat, es ha olyan helyen futsz,ahol senki nem lat es meg a taj sem a legutolso, szerintem nagyon jo idotoltes, foleg ha zenet is hallgatsz. Nekem szep izmos labaim lettek, bar meg van egy kis felesleg, de eletmodvaltasba kezdtem 2hete es emiatt szerintem le megy.
2013. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A zumba meg nagyon jo szoroakoztato torna, amit szerintem barki elvezhet.
2013. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15 éves lánykaként én is élvezném.


Mert a felhőtlen életfelfogás miatt eltekintenék attól hogy mind a futás, mind a zumba:

- nem ízületbarát, sőt eléggé ízületterhelő mozgásfajták, nőknek különösen

- nem adnak nagy izomfeszülést, stimulációt

- gyakorlatilag semmilyen készséget nem fejlesztenek, értelmes ideg-izom összhangról nincs szó

- önvédelmi készséget nem ad, holott mozgással lehetne, sőt fontos lenne ezt összekötni

- szervek működését különösebben nem stimulálja + mély izomzatot nem erősít (gyógytornás értékük nincs).


Tehát időtöltésnek, mondjuk fészbúkozás helyett tényleg jók. Csak egy idő után az ember többet vár egy mozgástól, az edzésnek komoly célja és jó hatása is lehet :)

2013. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!