Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt fogyhatok le 45-48 kg-ra?

Figyelt kérdés

Ha 17 éves vagyok 158 cm 58 kg és nem eszek pékárukat, cukrot, nasit, tejterméket illetve nehéz husikat és heti 3-4 alkalommal reggel elmegyek anyummal kocogni és sétalni? Merthogy a futással csak szénhidrátot égetek.

Köszi a válaszokat előre is :)



2013. ápr. 19. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

én 3 hónap alatt fogytam 20 kg-ot ugy hogy mindent ettem, tejterméket és nehéz husikat is, kivéve nasit, pékárut és tésztát. Ja, és nem sportoltam, mert a csak (lusta voltam meg a többi). Ha tovább fogytam volna és nem változik meg az életem és nem rúgnak ki, meg nem leszek depressziós, meg nem sz@rok le mindent elkezdtem volna tornázni, hogy ne legyek formátlan, de az még nem jött össze. Ja és neked sem kell elhínned, mint itt más sem hiszi el, de én csak az igazat írom, mert kicsi változtatással nagyon sok minden elérhető. Amikor kijelentettem, nah, most fogyokurázok, akkor még híztam is, amikor meg nem foglalkoztam vele fogytam, ha ezt valaki megmagyrázza, megrázom a kezét.

Ha azért akarsz fogyni mert divatból és mert a címlapokon csak tökéletes lányok vannak akkor, inkább nem írom le hogy mi vagy...

De amúgy jó tipp a gyors fogyáshoz: műtétre kellett mennem, de nem részletezem, nem akartam beöntést, előtte 3 napig nem ettem csak joghurtot, meg vízet, üdítőt, 6 kg-ot fogytam...

Csodát ne várj, egyél rendesen, kivéve pékárut és tésztát, mozogj rendszeresen, és nyárra lefogyod amit akarsz. Ennyi a recept.

2013. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hónap alatt. Heti maximum 1 kiló fogyás az egészséges.

Mivel nincs rajtad sok felesleg, ne is akarj gyorsabban fogyni, mert csak megjárod vele.


"Merthogy a futással csak szénhidrátot égetek."

->

A szénhidrát az egyik a három makrotápanyag közül, amit a szervezetedbe beviszel. Nem azt égeted el.

De az igaz, hogy a sétálás, nem túl tempós kocogás a leginkább megfelelő a fogyáshoz.

2013. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább 50 kg-t célozz be mert a 45 mindenkinek kevés lenne. normális ütemben kb. 1,5-2 hónap
2013. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az előre inkább csak annyit reagálnék hogy nem divatból akarok fogyni vagy mert azt látom egy újságba hanem mert nem érzem így jól magam


oké 45 kg nem leszek de a 49-at szeretném elérni :)


és köszi mindenkinek :)

2013. ápr. 19. 23:24
 5/6 A kérdező kommentje:

Elsőre*


48*

2013. ápr. 19. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy meg: [link] ;)
2013. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!