Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni annak...

Mit tudnék csinálni annak érdekében hogy sikerüljön is?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a fogyókúrát,ment is 1 hétig,de utána már nem.

Leszeretnék dobni vagy 20 kilót magamról.De mivel a lányom is ki fáraszt így nem sok akarat erőm van hozzá.Tornáztam is hozzá.Most azon gondolkozok hogy veszek 1 hónapos bérletet a fitness terembe.Csak tartok tőle hogy engem onnan kinéznének.


2013. ápr. 11. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem néznek ki, csak viselkedj természetesen és kész, nem kell görcsölni. Amúgy meg akaraterő kérdése az egész.
2013. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is kb 20 kilos celt tuztem ki magamnak, 78-rol 58-ra. Ez sajnos nem megy egy het alatt, sokkal inkabb fel evben kell gondolkodni. Az otthoni torna csak akkor jo otlet, ha nagyon eros az elhatarozasod es tenyleg csinalni fogod, de hogy miutan 1 het utan feladtad, valoszinuleg nem ez a jo megoldas. Az otlet, hogy veszel berletet, nagyon jo. Lehetoleg minel tobb penzt kolts ra, annal kisebb az eselye, hogy egy het utan feladod, hiszen akkor az a penz karba menne. Sot, ha lehet, akkor egybol 3 vagy 6 honapos berletet vegyel.


Amiatt ne aggodj, hogy kineznek. Az edzoterembe mindenki azert jar, hogy formalja a testet, biztosan nem te leszel az egyetlen, akin felesleg van. Egyebkent meg, ha zavarnanak a pillantasok, pusmogasok (amit egyebkent en sosem tapasztaltam, mindegy hany kilo voltam), akkor csak tedd meg a fulhallgatot, kapcsolj be valami zenet es elvezd.


A gyermekedet pedig ne hasznald kifogaskent, inkabb neveld arra, hogy milyen fontos a mozgas.

2013. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!