Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem tudom mit próbáljak...

Már nem tudom mit próbáljak ki annak érdekében, hogy sikerüljön teherbe esnem, érdemes Gyuri bácsi féle babaváró teakeverékeket megvenni?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok egy vetélésen,utána kivizsgáltak jók a hormonjaim meg van peteérésem is,28 naposak a ciklusaim.Kérlek benneteket csak olyanok írjanak akik valami hasznos dologgal tudnak segíteni.Köszönöm!

2012. okt. 11. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyet, IR-t is vizsgáltak?

Ha igen, átjárható vagy mindkét oldalon?

Ha igen, akkor érdemes kérni, hogy félidőtől támogassanak meg progeszteronnal, az sosem árt.

Barátcserjét én nem ajánlom, nagyon meghosszabbított a ciklusaimat.

Pároddal nem vagytok összeférhetetlenek? Ha minden fenti probléma kilőve, én erre gondolnék, esetleg genetikus?

2012. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen átjárható vagyok mindkét oldalon mert volt laporoszkópiám.Az IR micsoda?
2012. okt. 11. 10:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre szeretnék kipróbálni valami természetes teát vagy ilyesmit ezért kérdeztem a babaváró teáról.
2012. okt. 11. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes,mi ittuk a pàrommal,3 hónapban sikerült a baba.
2012. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához.Remélem mások is ilyen jót írnak róla.Amúgy milyen árban van?
2012. okt. 11. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

IR=inzulin-rezisztencia.

Terheléses (120 perces) cukorral nézik. Az, hogy a sima vérvételen az éhgyomri cukrod jó, még nem jelent semmit, sajnos.

Esetleg érdemes ennek utánajárni, endokrinológusnál.

2012. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Lombik mellé ittuk, bejött, majdnem 1 éves a kislányom! :-)
2012. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Gratulálok a babához!
2012. okt. 12. 10:07
 9/10 Adrienn83 válasza:
Sziasztok! Mi 4 éve próbálkozunk különféle dolgokkal teherbe esni,gyógyszeres kezelés, kúpok, vitaminok stb... de semmi nem hatott. Nálam van a baj mert túl sűrű a nyákom és nem tudnak a kis legények átmenni rajta :( Rászántuk magunkat és megvettük Gyuri bábi babaváró tearendszerét 15 ezer ft-ba kerül. Ami 3 lépésből áll. Még a tisztitó részénél járunk és isszuk a férjemmel felválltva a csalán ill diófalevél teát. Remélem nekünk is segíteni fog.
2013. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk nem jött be a babaváró csomag, végig csináltuk, minden eredményünk rendben, de 6 hónap alatt sem jött a baba.
2015. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!