Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes holnap...

Szerintetek érdemes holnap tesztelni?

Figyelt kérdés

Ma-holnap lenne aktuális a mensim, soha nem szoktam előtte barnázni, csak elkezd fájni a hasam és rögtön el is önt.


Ma viszont délelőtt fájt a hasam, de nem akar megjönni, csak maszatol valami, egy fél tisztasági betétet se sikerült mostanáig "megtölteni", inkább csak pisilés után látszik vagy ha felnyúlkálok kicsit (bocs...).


Szerintetek ha holnap reggelre se jön meg, akkor érdemes tesztelni, vagy várjak még vele? Tudom nem tart semmiből és legalább nem rágódnék rajta, de egyszerűen nem akarom megint a nega tesztet látni, akkor inkább jöjjön meg, azt sokkal jobban viselném.


2012. okt. 8. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megfog jönni!Ősszel amúgy is sokkal változóbb a menstruáció (hamarabb,később,sok,kevés..stb)
2012. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aha, köszi, hát sajna szerintem is csak máshogy jön most meg.

Ha ezt 100% biztosan tudnám, akkor most bedobnék a férjemmel egy jégert, az legalább a méhizomzatot is ellazítaná, meg úgy en bloc engem is...... :)))))

2012. okt. 8. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy úgy jön meg, az meg ,hogy ősz van totál nem befolyásolja a mensit. Mindkét gyerekemnél volt beágyazódásos vérzés, a fiamnál barnás maszatolás horom napig, napi egy tisztasági betétnyi, mensi kimaradása után két nappal lett halvány pozi a teszt, lányomnál aktuális mensi előtt öt nappal törlésnél barnás piros vércsík volt, másnap a teszt pozi lett. Szóval bármi lehet, főleg akkor ha neked nem így szokott megjönni. Azért attól a jégertől nem lenne baja akkor sem ha már ott lapulna a pocidban:))
2012. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A dolog így még tényleg két esélyes, de ha attól kicsit jobb lenne a kedved, ne hagyd ki azt a jégert. Ilyenkor még nem jut ki a picinek abból, amit Te elfogyasztasz. A pozitív teszt után viszont tessék önmérsékletet gyakorolni :)))))
2012. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi minden további választ, szerintem még várok holnap, és ha tényleg semmi (amit sajnos nem nagyon hiszek), akkor szerdán ellövök egy tesztet.

Addig is, a jégert kihagyom, helyette áfonyalekváros nudliba fojtottam a bánatomat :)

2012. okt. 8. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Hááát, ez utóbbit én is sokkal jobban szeretm :)))
2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos még mindig szinte semmi. Reggel ahogy felkeltem, kijött belőlem egy "nagyobb" adag, gondolom ami éjjel összegyúlt, egy negyed tisztasági betétnyi. Azóta szinte semmi. Rohadtul kezd idegesíteni a dolog.
2012. okt. 9. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon hasonlóan jártam.Nekem mondjuk mensi előtt szokott barnázásom lenni1-max 2 nappal előtte,de most egy héttel előtte kezdődött és csak pisilis után pici maszat volt.A mellem nagyon érzékeny volt még a melltartó is zavart.Szédültem,hőhullámok meg ájulás érzet jött rám.De sajna 1 nap késéssel megjött vasárnap.Én se tudtam hova tenni a dolgot hogy most valami más,aztán jól pofára estem.

Nagyon szurkolok Neked hogy ne így legyen.

Mindenképp írd majd meg hogy mi lett.

Mikor tervezel tesztelni?Zebrásodást a tesztednek :-).

2012. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon sajnálom hogy végül megjött neked!

Én sem hiszem hogy tesztelek már, szerintem ez menzesz végülis, csak sokkal-sokkal kevesebb (még mindig egy fél tisztasági betétnél járok), meg az állaga is más, az előbb egy kevés ilyen sűrű sötét cucc folyt ki belőlem a wc-n (ismét bocs...).

Nem tudom, lehet front miatt, vagy fogalmam sincs miért... talán, esetleg ha holnap reggelre se jön meg, akkor pisilek egyet, de mindenképp megírom hogy mi lett a vége.

2012. okt. 9. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki meg azt olvastam hogy ez még nem számít mensinek.A menstruáció első napja az amikor tényleg vérzel.Elvileg,én így tudom.Azért szorítok Neked,mert terhesség esetén is megjöhet csak gyengébben és rövidebb időtartam.
2012. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!