Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes holnap...

Szerintetek érdemes holnap tesztelni?

Figyelt kérdés

Ma-holnap lenne aktuális a mensim, soha nem szoktam előtte barnázni, csak elkezd fájni a hasam és rögtön el is önt.


Ma viszont délelőtt fájt a hasam, de nem akar megjönni, csak maszatol valami, egy fél tisztasági betétet se sikerült mostanáig "megtölteni", inkább csak pisilés után látszik vagy ha felnyúlkálok kicsit (bocs...).


Szerintetek ha holnap reggelre se jön meg, akkor érdemes tesztelni, vagy várjak még vele? Tudom nem tart semmiből és legalább nem rágódnék rajta, de egyszerűen nem akarom megint a nega tesztet látni, akkor inkább jöjjön meg, azt sokkal jobban viselném.


2012. okt. 8. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na tehát akkor megírom, hátha másnak is hasznos lesz később, hogy végül tegnap délutánra sikerült viszonylag normálisan megjönnie! Szóval nem vagyok terhes (sajnos).

Furcsa, mert ilyen még tényleg soha nem volt velem 13 éves korom óta, de ezek szerint van ilyen is :)

2012. okt. 10. 08:54
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom hogy Te is hasonlóan jártál mint én.

Remélem a jövő hónapba mi is pozitívat tesztelünk.

2012. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!