Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások vagy a bulimiás...

Az anorexiások vagy a bulimiások hashajtóznak a fogyás érdekében?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
bulimiások
2013. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen egyszerű.... én ismerek anorexiás lányokat, akik szintén hashajtóznak... nem ilyen beskatulyázott ez az egész. egy ördögi kör: sokszor a bulimiások is koplalnak,majd zaba,hányás,koplalás,zaba,hányás... és az anorexiások is nyúlnak olykor-olykor hashajtóhoz, hánytatáshoz... :\ én bulimiás voltam, de volt h napokig nem ettem semmit,aztán felzabáltam mindent amit találtam,és hánytam,hashajtóztam... ez ment 3 évig.
2013. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintetek én az vagyok?

segítsetek!

igazából szeretek enni, de egy ideje nagyon nem tetszettem magamnak (nem vagyok dagadt, viszont annál vékonyabb szeretnék lenni mint amilyen most vagyok) és elkezdtem koplalni, legalábbis nagyon keveset enni.. folyton nézegetem magam meg a hasam a tükörben, akkoris ha csak nagyon keveset eszek megnézem, hogy na látszik-e

viszont eléggé kívánom mostanában a kaját, egész télen kibírtam, h keveset egyek, de most vhogy "kívánós" vagyok és nem bírom ki..eszek, viszont többször megfordult a fejemben, h meghánytassam magam.. 1x, 2x le is dugtam az ujjam a torkomon, de csak öklendeztem, arra nem voltam képes, hogy hányásig ledugjam, de egyre jobban zavar ez a dolog.. most is megettem vacsira egy lekváros kiflit és kakaót ittam hozzá és tökre felpuffadtam, zavar, hogy nem deszka lapos a hasam, megszívesebben kihánynám az egészet....

2013. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én bulimiás vagyok. Szoktam magam hánytatni és hashajtózni is. Már sokat fogytam (rövid idõn belül), de annak is nagy szerepe van hogy sokat koplalok.
2013. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!