Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a combomból?

Hogyan fogyjak a combomból?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, sőt többnyire elégedett vagyok a testemmel, de a combommal valahogy nem tudok megbarátkozni. A hasam szép lapos, de valahogy a combomból nem tudok fogyni. Tudnátok olyan gyakorlatokat/módszereket, amitől formásodik, feszesedik a comb? Nyárra mindenképp szeretném eltüntetni róla a fölös kilókat :(

2013. ápr. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ilyen alkat vagy, akkor sok mindent nem tudsz tenni vele. Ha rágyúrsz, akkor csak vastagabb lesz (meg persze feszesebb)...

Én pont a fordítottad vagyok, nekem szép hosszú és vékony lábam van, még rá is gyúrtam, hogy kicsit vastagabb legyen, de a hasam ha megfeszülök is, akkor sem lesz sosem lapos. Ez ilyen.

2013. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a gyúrástól még jó h combosabb leszel.

futást ?biciklizést probáltad?

2013. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futás!
2013. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
dechatlonba kapsz fogyasztogatyat es azzal beulsz szaunazni.:)
2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden nap 3 percig "ülj" a levegőben,úgy mintha egy széken ülnél!én ezt csinálom és bár kemény,megéri!:)
2013. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!