Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a combomból?

Hogyan fogyjak a combomból?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen alakom van:

[link]


És szerintem túl vastag a combom. Lehetne, hogy csak onnan fogyjak? Milyen sport kellene hozzá vagy diéta?

Egyszerűen nem bírok végigcsinálni egy diétát sem. Utálom a legtöbb zöldséget és gyümölcsöt. Ha diétázom az annyiból áll, hogy nem eszek édességet és nem eszek sokat pl eszek egész nap egy szendvicset. De ezzel nem megyek sok mindenre:S


2011. aug. 24. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a kép alapján ne foggy :D

am nincs oylan hogy lábból fogyni, csak testzsír százalékot tudsz csökkenteni. Am ha diétázol figyelj a sok husra, 1 kisebb adag rizs, és akkor ezek mellé sok mozgás, futás főleg. csirke rizzsel is lehet fogyni és azt azért megtudod enni sztem.

2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez most komoly?? Kiraksz egy képet egy szupermodellről, h ilyen alakod van aztán nyafogsz?? Ha dícséretekre vágysz, akk azt ne itt keresd, mert ez nem arról szól.
2011. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem dicséretekre vágyom és modellekből is vannak teltebbek is, lehet h kevesebb mint a karcsúakból de vannak, és ez a modell szerintem teltebb. Nem akarok senkinek megfelelni csak magamnak. És úgy érzem, hogy túl vastagak a combjaim és talán a csípőm is széles egy kicsit. Szeretnék változtatni rajta és jól érezni magam a bőrömben. Ennyi.

Ha csirkét eszek rizzsel az tényleg fogyaszt? Erről még nem hallottam, de lehet kipróbálom, köszi:)

2011. aug. 25. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én kondi mellé mindig azt eszek, ugy hogy nekem sokat kéne tömeg növelésnél, de még ígyis akaratlanul is fogytam, szóval igen kevés kalória. Esetleg arra vigyáz, hogy a rizsben sok a szénhidrát szóval mérsékelt mennyiségben, meg ha aerob edzést végzel, akkor nem is hazsnálod fel a szénhidrát forrásaid. A lényeg maradj, negatív kalóriában, és eddz. A csirkét meg ugye nem rántva olajban...
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!