Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van az a súly ami fölé bármenn...

Van az a súly ami fölé bármennyi evés (zabálás) után sem mentek?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 65 kg (170 cm/Nő vagyok).
2013. ápr. 9. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, ez ostobaság, nyilván fiatal vagy még, ilyenkor gyors az anyagcsere, de 5-10 év múlva már más lesz a helyzet, szóval nem ajánlatos ezzel kísérletezgetni.
2013. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez összefüggésben lehet a korral?

(tényleg fiatal vagyok)

2013. ápr. 9. 17:33
 3/7 dieta ***** válasza:
A korral úgy függ össze hogy amíg a szervezet fejlődésben van több energiára van szüksége és ha már befejeződött a fejlődés csökken az energia igény feltéve nem változik lényegesen az életmód. És ilyenkor ha ugyan annyi kalóriát viszek be egyszer csak azt veszed észre 10-15 kg.-al megnőtt a súlyod .Mivel ez nem a tizenéves korra esik szokták mondani majd ha huszonéves leszel elkezdesz hízni.Egyébként nem a kor hanem a plusz kalória az oka és ez függetlenül a kortól mindig túlsúlyt eredményez.Az is igaz az átlag ember ahogy nő a kora úgy csökken a fizikai aktivitása ezért ha az étvágy nem csökken a korral együtt nő az elhízás veszélye is.
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

25 évesen már csak nem fejlődök.

2013. ápr. 9. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben én se mentem 65 főlé, akármennyit ettem, pedig sokat ettem. Aztán lefogytam kicsit, utána elengedtem magam és felmentem 80ra, na onnan volt keserves a lefele út, megint 60ig. Szóval ne bízd el magad:)
2013. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dieta ***** válasza:
Bocs én nem azt írtam ,hogy fejlődsz avagy sem.Én csak a kor és az elhízás ősze fügésére vagy inkább az ősze nem fügésére próbáltam rávilágítani.
2013. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
A korral csökken az alapanyagcsere. A hízással nő. Bárkinél beállhat egyensúly, hogy hol, az a mozgáson is múlik. A tonnás emberek a végén már fel sem tudnak állni. Amit ma látunk, extrém elhízott embereket, annak a következménye, hogy sétálniuk se nagyon kell (autó vagy villamos).
2013. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!