Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet hízni...

Mennyi idő alatt lehet hízni kb 5 kilót?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság

Ha egy héten (most húsvét volt...)minden második nap süteményt, kalácsot, sonkát, babot ettem - jó sokat, pénteken, vasárnap és kedden - de mától visszatérek a normális mennyiségekhez és az egészséges kajákhoz, az mennyire látszik meg a mérlegen? Jelenleg 3-4 kilóval vagyok több, de még nem voltam wcn tegnap óta.

Átlagban mennyi idő alatt híznak az emberek?

Erről olyan keveset hallani, mindenki csak azt kérdezi, hogy mennyi idő alatt lefogyni x kilót..



2013. ápr. 3. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
nekem szilveszterkor pl egyetlen nap alatt sikerült 2 kg-ot felszedni :( de utána másnapra egy kg le is ment, a maradék egy meg pár héttel később, azzal kicsit szenvedtem.. de anyagcserefüggő a dolog nyilván, nekem pl lassú nagyon, ezért volt nehéz..mindenkinél más ez. valaki egész nap sokat eszik, de nem látszik rajta, valaki meg keveset mégsem vékony. a genetika is sokat számít szerintem
2013. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem hallani erről szerintem, mert változó. Én is eleresztettem magam húsvétkor, csokik, sütik, torták és egyéb édességek terén. A mérleg nem mutatott változást. Amúgy meg amikor régebben sokáig nem figyeltem az étkezésemre kezdő egyetemistaként elkerültem otthonról és péksütiken, gyors kajákon, tésztákon éltem akkor fél év alatt ment fel 6 kiló, nem tűnik soknak, de a combomon, csípőmön és a felkaromon nagyon meglátszott.
2013. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem most sikerült 7 kilót híznom 4 nap folyamatos evéssel. Bár ebből valamennyi gondolom a vízvisszatartás, meg a hasam is akkora mint valami 5hónapos kismamának. Mennyire reális ez a 7 kiló? Remélem lejjebb megy. Holnaptól normálisan eszek.
2013. ápr. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!