Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó holnapra?

Ez az étrend jó holnapra?

Figyelt kérdés

Reggeli(7kor): péksüti (most kezdem ezt az egész életmódváltás-diétás dolgot és még nem hiszem hogy meg tudnék szabadulni rögtön mindentől)


tízórai(fél 11kor): szőlő


ebéd:(negyed 2kor): csirkemellsonka, paradicsom, tojás


uzsi:(5kor): csirkemell sütva kevéske rizs, paradicsom


vacsi: (7-8)kor: pohár tej



Sajnos nekem az uzsi a legfontosabb étkezés, mert akkor érek haza suliból(fél5 körül).


Ha esetleg édességet kívánok akkor egy darabka mercit megeszek a nap első felében.


2009. szept. 20. 21:07
 1/6 anonim válasza:
ez elég jónak tűnik, de egy kis plusz rost nem ártana akár tablettában is a gyorsabb anyagcsere, méregtelenítés érdekében.
2009. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

okés :)

hát betartottam amiket kitaláltam, csak még ettem 3db kókuszosfornettit... de ígyis majd szét szakadt a fejem a szénhidráthiány miatt:S mindig ez van, de remélem hozzászokom.

és futottam ma :D szóval király vok:P:)


ja és rost van a gyümikben is ugye? mert vettem a hétre szilvát, narancsot meg banánt is...bár tom hogy az utóbbi kalóriadús... de reggelire jó sztem.

mibe van még rost amúgy?

2009. szept. 21. 18:28
 3/6 anonim válasza:
a gyümiben, zöldségben van rost de nem tudsz belőlük megenni napi 1.5 kg-ot. a rosttabletta miután megduzzad a hasadban telítettség érzetet is kelt és az anyagcserét is gyorsítja.
2009. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és egészséges ez a rosttabletta?

mennyibe kerül?

2009. szept. 22. 15:36
 5/6 anonim válasza:

egészséges, mivel növényi rostokat tartalmaz de ez csak kiegészítője lehet a fogyókúrának és 2.5dl vízzel kell bevenni étkezés előtt 1 órával.Eddig Herbalife zabrosttablettát fogyasztottam időközönként ez 180 db tablettát tartalmaz kb.5-6000 Ft,napi adag 3x1-2.

Nemrég a Rossmannban vettem 2 hete kb. 1200 Ft-ért 150db-os zabkorpa tablettát de ebből a napi adag 3x5 tabletta.

2009. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még használhatsz zabkorpát is ételbe keverve. Ez kb 500 ft.
2009. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!