Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és a ballagásom...

14 éves vagyok és a ballagásom leakarok fogyni 45-50kg közéé! Most perpillanat 66kg vagyok és 156cm! Szerintetek ennyi idősen hogyan fogyhatnék le a nyári szünet alatt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
sok mozgás, nyáron sok gyümölcs, zöldség(amúgy is könnyebb nyáron fogyni) és kb 1800 kalória bevitele naponta.
2013. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii!
2013. ápr. 1. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
1800 kcal kicsit sok sztem.
2013. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok testmozgás, egészséges étrend. Gyümölcs, zöldség, hús, viszont kenyeret, péksütiket, csokikat hanyagold (sajnos a húsvéti ünnepkör miatt nálam ez sántított, de most, hogy vége, visszatérek a beváltakhoz).

Nyáron akarsz lefogyni? Szerintem először ne a 45 kilót célozz meg, hanem tűzz ki egy reálisabb cét magad elé, mondjuk 63 kiló. Ha elérted, akkor 60. Ha azt is, akkor megint kevesebb.

2013. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!