Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11/L Máma rááltam a mérlegre...

11/L Máma rááltam a mérlegre és 50 kilót mutatott! Le szeretnék fogyni 10 kg. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem is hittem volna hogy ki fogok egyszer tenni ide egy fogyókúrás kérdést.

Azt tervezem hogy húsvét utám ( XD) sosem fogok jóllakni hanem csak annyit enni hogy ne éhezzek, sok sok gyümölcs ( banán nélkül :( ), és valami egyzésterv is kéne.

Leginkább az arcomról ( nagy a pofim), hasamról (már nyáron nem kell úszógumi) meg a combomról a vádlimról és a karomról. Popóval elégedett vagyok de onnan se árt.


Tudom, 11 évesen még nem kellene diétázni, de apa is már ott kiabál amikor kiskorába ő is kövér volt.


Ezt egy picit örököltem.

Előre is köszi!


2013. márc. 31. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
143 cm körül vagyok és külön nem tudok enni mindenfélét ( iskolai menzán kajálok)
2013. márc. 31. 21:34
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetente 5 órát sportolok plusz szintén hetente több mint 10 km lesétálok.
2013. márc. 31. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

A kövérséget NEM lehet örökölni, ez egy óriási tévhit.

A rossz étkezési szokásokat viszont remekül el lehet sajátítani.


Gyümölcs helyett inkább a zöldségeket erőltesd és a sovány húsokat.


Nasikat, sós rágcsákat, szénsavas (cukros) üdítőket hanyagold!


Nem tilos, hogy jóllakj, csak ne pukkadásig zabálj!


Az iskolai menzás kajából nem kell mindent megenni. Pl.: az édességet vidd haza apukádnak, vagy hagyd ott.

2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

először tanulj meg írni..

RÁÁLTAM?

MÁMA??

EGYZÉSTERV?

2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
oszt?
2013. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
13%
Sajnos te igen durván köver vagy, nem csak duci, és ezzel muszáj szembenézned. A mindent eszem de nem lakom jól neked nem volt működni sajnos. Kénytelen leszel drasztikusan változtatni. El kell hagynod minden cukrot (a kólát is) és a keményítőt. Csak zöldség + hús. Sok sikert.
2013. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: Valamint kiskorában, de ezzel együtt is jobban ír, mint sok felnőtt, bár ez nem ment semmit. Viszont a máma az teljesen ízes szó, szeretem, hogy egy 11 éves is képes még használni. Ha még a miánt is ismerné... Az a kedvenc régies szavam. A máma inkább népies, azt hiszem, de azokat is kedvelem.


Kérdező, egy kellemes jóllakással (nem pukkadásig) nincs semmi baj, én nagyon morc lennék, ha evés után nem lennék jóllakva. Trükkös ám, hogy mi lakat jól és miben mennyi kalória van, olykor nem valami erős az összefüggés.

Nyilván az értékesebb ételekre koncentrálj, de ezt nyilván Te is tudod, feldolgozott, s főleg a cukros dolgokat kerüld, sok zöldség, rendszeresen gyümölcs, az olajos magvaktól se félj, persze ne vidd őket túlzásba, a tojás is értékes cucc... s még tudnám folytatni, de nem tudom, mit szeretsz és miket szoktál enni, nem Egyetlen Igaz Út létezik, ami egészséges és le tudsz vele fogyni életmódszerűen használva. Meg kell találnod a saját utad.

2013. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is, neked nem kell semmi komolyat tenned, csak nézd át, hogy eddig miket ettél.

Ha sok csoki, csipsz, cukor, édesség, kenyér, tészta, cukros üdítő van a listádon, akkor ezeket tessék nagyon minimálisra csökkenteni, a legjobb lenne elhagyni a nagy részét teljesen.

Sok-sok husit ehetsz, zöldséget, magvakat, ami csak jól esik.

Edzés terv nincs, 11 éves vagy, mozogj, amennyit csak tudsz, barátaiddal fogócskázzatok, kiránduljatok, focizzatok, kosarazzatok, röpizzetek, sétáljatok, menj, menj, menj! :)

Ne sanyargasd magad, sose éhezz, csak a szénhidrát tartalmú ételekre figyelj, az a ludas a hízásban!

2013. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!