Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pofikából hogyan lehet fogyni?

Pofikából hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ha minden nap rádolgozok úgy hogy folyamatosan eszek például tortát, meg csokit és ezzel serkentem az állkapcsok melletti izmot szerintetek így lemegy a zsír onnan? Próbáltam már ugyanezt hamburgerrel is, de arra gondolok hogy mivel nem nyitottam ki rendesen a számat így az izmok nem kaptak elengedő terhelést a helyi zsírégetéshez, de mivel egy nagy szelet tortához jobban ki kell nyitni a számat szerintem így már sikerülni fog.

Szerintetek ez így jó?

Mással nincs bajom csak itt van a probléma, a hasam a combom nagyon izmos, de olyan puha izom mindkettő nem a kemény, sportolni nincs idő, a suli miatt, minden nap 6 órám van, így elég nehéz, húst meg ilyeneket nem szeretem csak a sütikét, a csokikát. Nasi mi legyen? Cukorka jó-e?


2013. márc. 31. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nick Árpitól vegyél repülőgépelhúzó órákat. Olyan pénztárgép állkapcsod lesz a végére, hogy csak na.
2013. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó vicc :D
2013. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes, 2-3 hét és látni fogod az eredményt! Sportolnod nem kell, hisz írtad, hogy puha de izmos a hasad meg a combod, ez így ok, nyugi!

Ja, és ha már unod a tortát, bár tudom azt nehéz megunni, akkor néha rágózhatnál, az szuperül égeti a zsírt az arcon! ;)

2013. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy gondolod észbe kap bárki is ezen kérdés olvasása után? :D Nekem minden estre szereztél pár vidám percet! Kis túlzással tényleg ilyen lehetetlen dolgokat tudnak kérdezni.. :S

Harmadik voltam.

2013. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kap észbe a legtöbb, hiszen mire felteszek egy kérdést akkor rövid időn belül lejjebb kerül a listán, de ha csak 1 ember is megérti a lényeget akkor már jó. Csak hát napi szinten vannak ilyen elmebeteg kérdések, vagyis hasonlóan elmebeteg, ezt egy kicsit szándékosan túlspiráztam hogy mindenkinek leessen a kérdés logikátlansága, összegyúrtam a sok idióta kérdésből egy nagyon idiótát.
2013. márc. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!