Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,170 cm és kb...

16 éves vagyok,170 cm és kb 63 kg. Hogyan tudnék lefogyni 5-10 kg-t nyárig?

Figyelt kérdés
Leginkább a hasam, combom és a fenekem az érintett terület. Nem igazán tudom hogyan kéne nekiállni az egésznek és mit kéne csinálnom.
2013. márc. 30. 12:16
 1/6 anonim válasza:
napi 15 perc ugrálókötél csodákra képes, és vigyázz a kajára, ne egyél zsíros dolgokat, stb, szénhidrátot is vegyed vissza.
2013. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia :D

[link]

én ma szedtem össze és nyomtattam innen ki,hogy mit fogok csinálni. sajnso mindig elhatározom ,de a végén nem jön össze ,de most megfogadtam ,hogy bármi legyen nyárra lefogyok és formásodok.

ha gondolod edzhetnénk "együtt" azt mondják h motiváló lehet ...

2013. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha gyorsan akarsz fogyni, akkor reggelire egyél abonett kenyeret (nem a legfinomabb viszont abszolút nem hizlal, vagy teljes kiörlésű kenyeret, ebédre salátákat, vacsira pedig max egy almát, de az jobb lenne ha vacsira nem ennél semmit! én igy fogtam 8kg-ot 1hónap alatt, ja és minden nap legalább 20percet mozogj, emellett felejtsd el a szénhidrátos,zsiros kajákat,tésztákat,pékárukat stb. és ha nagyon gyorsan akarsz fogyni, akkor ajánlanám hogy cukor helyett a teádba vagy bárhova használj inkább édesitöszert! nincs sok különbség az izük között, viszont nagyon hatásos! remélem, tudtam segiteni!
2013. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem, a testvéremnek és a szüleimnek is bevált az hogy:

-9:00-12:00-ig azt eszel ami jólesik és annyit amennyi jól esik. Ez lehet szénhidrát , zsíros étel bármi.

Ugyanis a nap többi órájában a test ezt megtudja emészteni és ledolgozod még ha sétálsz is.

Ha este eszel azt már úgysem mozgod le hiszen alszol..

12:00 után még egy almát se!!!

Délután pedig menny el futni vagy sportolj valamit!:) nekünk bevált.:D

2013. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Sehogy, pont jó vagy. Sportolj, egyél zöldséget és húst, és automatikusan helyre rázódsz. Az istenért, ne fogyózz!
2013. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!