Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ilyen legyen...

Mit tegyek hogy ilyen legyen a lábam és a combom?

Figyelt kérdés

[link] <- cél


április 25-re szeretném, hogy ilyen vékony lábaim legyenek, mert egy nagy esemény lesz az életembe.

kb 1 hónapom van rá. Most ilyenek a lábaim : [link]



2013. márc. 26. 16:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok, azt mondjátok vékony a lábam, de én csak egy tehenet látok amikor magamra nézek. A pszichológusról meg annyit, hogy igen vannak problémáim, de a pszichológus nem oldja meg, ő sem tud nekem segíteni. A comberősítésről , én nem szeretném, ha izmosabb lenne a lábam, hanem, ha eltűnne róla az a felesleg és vékony lenne a combom.. nem szeretném ha a vádlim is nagyobb lenne.. a lólábasnak, nem tehetek róla, hogy több mint 1 méter hosszúak a lábaim..
2013. márc. 29. 23:21
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó a lábad, ha ebből még fogysz, nagyon gebén fogsz kinézni...nem lesz valami szép látvány.

(és helyesen "életebeN", és nem "életembe")

2013. márc. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*életembeN
2013. márc. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Az összes képen nagyon vékonyak a lábak. A te lábadon nincs felesleg.
2013. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ha erősíted és lenne rajta felesleg lejönne........ olyan lábad meg nem lesz, mert az alkati dolog is, van benne photoshop is, és anorexiás is. de akkor még azt tudom mondani h csökkentsd a kcal bevitelt és fuss vagy gyalogolj minden nap!
2013. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet olyan lábam soha? A futástól nem erősödik a vádli? Mert nem szeretném ha ennél is nagyobb lenne a vádlim. kcal csökkentésével mire gondolsz, miket ne egyek vagy igyak?
2013. márc. 30. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!