Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ilyen legyen...

Mit tegyek hogy ilyen legyen a lábam és a combom?

Figyelt kérdés

[link] <- cél


április 25-re szeretném, hogy ilyen vékony lábaim legyenek, mert egy nagy esemény lesz az életembe.

kb 1 hónapom van rá. Most ilyenek a lábaim : [link]



2013. márc. 26. 16:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
és ettől a vádlim nem lesz nagyobb, csak a combom lesz kisebb ugye?
2013. márc. 27. 14:25
 12/26 poiu ***** válasza:
Ez trollkodás? Falun is terjed az anorexia? A fotó alapján be kéne állnod a szüleid mellé segíteni a ház körül. Vagy szánkón húzni két nagyon kövér gyereket három órán át. Erőedzés!
2013. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam anorexiásnak, sőt dagadtnak ..

egyébként a faluról meg annyit, hogy nincsenek állajaink és nem csinálok ilyeneket.

2013. márc. 27. 15:47
 14/26 anonim válasza:

nem értem miért akarsz fogni,egyáltalán nem vagy kövér...ez elég súlyos önértékelési problémáid lehetnek,ha ilyen piszkafa lábakkal kövérnek látod magad...

fogynod semmiféleképpen nem kell,max izmosodnod.

azt meg lehet otthon a szobában tornával is.

2013. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 poiu ***** válasza:
Anorexiás az a sovány, aki dagadtnak érzi magát, addig fogy, amíg belehal. Segítséget kell kérned.
2013. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Pedig inkább nagyobb, izmosabb vádli kell neked, a combod jó, maradjon ilyen, esetleg egy kis + izommal. Lábra kellene edzened, erősítened, hogy formás legyen mert nincs formája.
2013. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A combjaidból mit faragsz? Már így is lukasak.
2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A combközelítő izmokon dolgozz, hogy ne legyen görbe a combod.
2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Nagyon kérlek el ne kezdd hánytatni magad! Nem fogsz tudni kimászni a gödörből. Én a helyedben elmennék egy pszihológushoz, mert nem az alakoddal van baj. Higgy nekünk, szerinted ha ennyi ember vékonynak tart biztos neked van igazad?

Edzéshez adok tippet, ezen táplálkozási tanácsok is vannak: [link]

2013. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én írtam a comberősítéseket, és nem, attól a vádlid nem vastagodik:D csak a combod izmosodik:)) és ne hallgass ezekre, igenis szép az a láb és szerintem elég jó, hogy ki mersz magad elé ilyen célt tűzni! de tényleg ne hagyd el az evést csak csökkentsd! és ha nem érzed szépnek magad, akkor én tudom hogy hiába mondják, hogy de az vagy, nem fog segíteni. magadnak kell rájönnöd, mikor vagy elégedett:)
2013. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!