Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok (a betervezett)...

Ha fogyok (a betervezett) 10-12 kilót, akkor halványodhat a narancsbőröm vagy a barázdák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kezdtem bele a "tiszta étkezésbe", valamint megnöveltem a sportolási arányomat. Egy hónap után nagyon szépen mutatja a mérleg és a ruháim is az eredményt, bár ugye én még annyira nem veszem észre magamon, hogy fogytam.

Van azért narancsbőröm és kicsi barázdák a combomon - ezek halványulni/csökkeni fognak az életmódváltás után?

1-2-3 hónap után már láthatom a változást?

Köszi

22L 178/70



2013. márc. 21. 22:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

Diéta, sport, krémek... Emberek! Narancsbőrről beszélünk, ez nem csak a kövér lányok problémája...

Pl én 176 cm 75 kg vagyok, és nincs narancsbőr rajtam, míg barátnőm kb 165cm 50kg,s szegénynek az egész combja, meg feneke narancsbőrös... Nyáron a napozástól halványul, vagyis csak nem látszik annyira, de nem tud vele mit kezdeni

2015. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!