Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam 1,5 hónap...

Miért nem fogytam 1,5 hónap alatt egy dekát sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, 19 éves vagyok, 163 cm és 70 kg. Másfél hónapja kezdtem el diétázni, ami azt jelenti, hogy kevesebbet eszek, ill. éppen annyit, hogy ne legyek éhes. Mindig amikor éhes vagyok eszek pár falatot, de befejeztem azokat a zabálásokat, amiket régebben csináltam elég sűrűn. Tehát NEM éhezek, próbálom visszavenni a szénhidrát fogyasztásomat, kevesebb cukros és zsíros kaját eszek és több gyümölcsöt zöldséget. Emellett iszok napi 2 liter vizet. A családom tagjai folyton azzal piszkálnak, hogy annyit eszek mint egy madár stb. De ma is ráálltam a mérlegre ugyanannyit mutat, mint 1,5-2 hónappal ezelőtt. :( Az nem hiszem, hogy lehet, hogy a leadott zsírt izom váltotta fel és ezért stagnálna a mérleg, mert azért annyit sajnos nem sportolok. ( heti 1-2x futok )


Lefogok így valaha fogyni? :( Esetleg van ötletetek, tippetek, hogy mit csinálhatnék még? (anyagi lehetőségeim korlátozottak, nincs pénzem/időm pl konditerembe járni, vagy magamra főzni, mert a szüleimmel élek.)


2013. márc. 19. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még írni, hogy lány vagyok .
2013. márc. 19. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a kajálásoddal van valami baj, pl. kevesebb cukros ételt eszel, de sokkal több gyümölcsöt, vagy kenyeret eszel még mindig, illetve tejet iszol, ezekkel nem működik a diéta, vagy ha ezeket eszed, ehhez keveset mozogsz, az energiamérleged még mindig pozitív.

Kevesebb kenyér, tejet minimálisat igyál, és pont a zsíros kaját erőltesd. A zsírból nagyon nehezen tud a testünk raktározni, és a bontása is nehezebb, lassabb, így tovább nyersz belőle energiát elnyújtottabban. Ezért tudtak az emberek anno egész nap kapálni egy fél oldal szalonnától.

Mozgásnak ott a Fegyencedzés, nem kell konditerembe menni, hogy mozogni tudj, lányok is nyugodtan csinálhatják.

2013. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 19. 16:56
 4/5 betlindis ***** válasza:
az a baj, hogy a visszafogott étkezés és a kevés mozgás pont csak arra elég, hogy rosszabb ne legyen, tehát hízni nem fogsz, de fogyni se. a fogyáshoz hiány kell, amit vagy még erősebb diétával tudsz elérni, vagy sokkal több mozgással (esetleg a kettő egyszerre).
2013. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, rendben.

Csak már ettől is tök büszke voltam magamra, hogy hogy letudom küzdeni a régi étkezési szokásaimat és akkor nincs eredménye... :( Azért, ha legalább 1 hülye kilótól sikerült volna megszabadulnom az már elég löketet adott volna, hogy még motiváltabban folytathassam. De azért nem adom fel! :)

2013. márc. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!