Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le (kérek...

Hogyan fogyjak le (kérek valakit )?

Figyelt kérdés

70 kg vagyok és 168 cm,annyira fáj,hogy a legtöbb tini vékony :(

Sportolni,de mit?Futni egyedül nem engednek el,akkor hol?Mit kéne ennem?Bármire hajlandó vagyok...

15/L


2013. márc. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

kalóriabázis.hu ide regisztrálj és írd be a súlyád magasságod kiszámítja, hogy napi hány kcalt ehetsz azt kell betartani és itt ellenőrizni is tudod.

illetve mozgásnak http://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg&feature=player_em..

2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyél sokkal kevesebb szénhidrátot (kenyeret, tésztát, cukrot/cukros ételeket, fehérlisztes ételeket stb.) és inkább csak délelőtt, tornázz otthon, vannak nagyon jó kis edzős videók (BeachBody - TurboFire, P90X, Jillian Michaels stb) Este ne hagyd ki a vacsorát, lefekvés előtt 3 órával még nyugodtan egyél, akár lefekvés előtt is ehetsz, csak nem mind1 mit. Salátát, húst, sovány túrót, zöldségeket nyugodtan :)

Cukor helyett használj édesítőt, nasinak egyél gyümölcsöt vagy magvakat. :)

2013. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha lehet ne ajánld az édesítőt, ezektől csak hízni lehet (igaz kevés a kalóriája, de méreg anyag, a méreganyagra pedig hízással, narancsbőrrel válaszol a szervezet, mert ha nem termelne zsírt, hogy elraktározza amivel már nem bírkózik meg a szervezet, akkor károsodna egy két létfontosságú szerv, így védekezik ellenük a szervezetünk)!


Bármit lehet enni kedves kérdező, én este is szoktam enni kenyeret is! Lényegtelen! Ami a lényeg, hogy adalékmentesen élj, és hidd el fogyni fogsz, otthon készített kenyér stb. Csirkemell nagyon fontos, hogy az izmaid megmaradjanak, reggelire zabkása nagyon jó, sok gyümölcs zöldség! És sok mozgás! Hidd el így fogyni nem lesz nehéz, mert nem fogsz éhezni, amint elhagyod az ízfokozókat stb., mert nem tudsz többet enni mint amennyi kell + mozgás és beáll a súlyod 4-6hónap alatt! ;)

2013. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam! És cukrot is ehetsz!! Cukorhellyettesítőnek használj nyírfa cukrot, fele annyi a kalóriája és nem tud elraktározódni, baktérium, gomba ölő hatású! Az édesítőket felejtsd el, kivéve a természetes stiviát (gondolom az első válaszoló ilyenekre gondolt, remélem) stb, bár a stivia nem jött be nekem.. A nyírfa cukor jó, de óvatosan az elején vele, mértékkel szoktasd hozzá a szervezeted!
2013. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Igen a Stevia-ra gondoltam :) Bocs, hogy nem írtam ki... Nagyon sok káros édesítőszer van, azokat tényleg nem ajánlanám senkinek!
2013. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!