Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak felülről?

Hogy fogyjak felülről?

Figyelt kérdés
Felszedtem a télen pár kilót, főleg a hasamra-csípőmre jött csak fel, ezt a 4-5 kilót le szeretném adni, de hogyan, mert koplalni nem akarok, de sportolni nem sok lehetőségem van itt falun. Mit mozogjak? Tornázzak felülre, felülések ilyesmi vagy mit?
2013. márc. 8. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Diétázz! Érdemes mozogni is: fitnesz, kocogás, biciklizés...
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás még mindig nincs, nőnap alkalmából lehet van csak a mai napon, de holnap már nincs.

Csak a diéta marad (étrend) el fog az onnan tűnni, felülés semmit nem ér hasi zsírégetés szempontjából, aerob edzést csinálj (lásd google).

2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs helyi fogyás.

Akkor inkább futok meg ugrókötelezek, azt itt falun is lehet :D

2013. márc. 8. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
A futás lehet sok lesz, próbálj inkább aerob tartományban maradni (ez edzettségi szinttől függ). Diéta nélkül valószínűleg nem számíthatsz eredményre.
2013. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a sportokkal, világ életemben sportoltam régebben is, csak most pár hónapja nem, szóval régen mindig futottam is, nem lesz vele baj szerintem, csak unalmas kicsit egyedül.

Akarok diétázni, csak olyan nehezen veszem rá magam. Az nem elég, ha este már nem eszek, meg vizet iszok üdítők helyett meg nem eszem teli magam állandóan?

2013. márc. 8. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is a sportot nem másért csinálod, vagyis csinálni akarod, hanem jelen esetben a saját célodért, olyan mint a meló azt is elsősorban azért végzed hogy legyen pénzed, nem azért hogy a munkáltatód vehessen új bmw-t.

Ugyan lehet hogy a cukros üdítők elhagyása kalóriamínuszt okoz, de ez azért eléggé talán-talán eset. A nem teleevés meg rossz elgondolás, főleg akkor ha szemét kajákkal eszed magadat tele, abban az esetben lehet semmit nem fog érni. Normális kajákkal már sokkal esélyesebb a dolog.

2013. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miket tartasz szemét kajának?

Mert szerintem nem eszek szemét kajákat, bár már magam sem tudom. Nem járok gyorsétterembe, édességeket se szoktam enni, itthoni főtt kaját eszek ebédre, reggelire vacsorára szendvics zöldségekkel, kefír, joghurtok, tojásrántotta, müzli stb. Világ életemben ilyeneket ettem.

2013. márc. 8. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvasom.
2013. márc. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!