Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hozzáértők válaszát várom,...

Hozzáértők válaszát várom, hogy így mi lesz az alakommal, hogyan fogyok?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nincs izomtömegnövelés és zsírégetés egyszerre!

De! Reggelente heti 3* súlyzózok kb 40 percet majd ezt követően 20-30 percet kardiózok. Ugyanezeken a napokon még délután 1, 1,5 órát kardiózok,a maradék 2 napon csak sima 1, 1,5 órás kardiózás van.

A súlyzós edzésem olyan,hogy minden izomcsoportot addig mozgatok meg,amíg az mp4-emben lezajlik egy zeneszám.

( van benne guggolás,kitörés,bicepsz,tricepsz,mellizom)

Tehát a súly nem óriási,de azért kellően kifáradok közben.

Étkezésemre nem mondanám,hogy paleo,mert napi 2 edzéshez szénhidrátot is eszem,kb. így néz ki

reggeli edzés előtt fél adag fehérje

reggeli edzés után rögtön egy adag fehérje

majd rá fél-1 órára 100 gramm csirke+ 50gramm rizs (ez olyan fél10-10 körül)

tízórainak dél-fél1 körül 2 db tojás

ebéd 2-fél3-3 körül (változó,mikor hogy) 100 gramm csirke+ 25 gramm rizs

uzsonnának 4 körül 1 adag fehérjeturmix

majd rá 1,5 órára kardió edzés

kardió végén szintén egy adag fehérjeturmix


Ez kalóriában kb 1100.

A kérdésem csupán csak annyi,hogy ilyen fehérjemennyiséggel,ilyen súlyzós és kardiós edzéssel szép alakkal fogyok vagy teljesen felesleges a súlyzózás,mert alakbeli változások nm leszek? (értem ezt formás popsira,szálkásabb karra) Mert mindenki ezzel jön,hogy izomtömegelni és fogyni nem lehet egyszerre,na de én nem tömegelni akarok,hanem úgy fogyni,hogy szép alakom legyen és a végén ráérek 1-2 kiló izmot magamra pakolni :)

Az étrendem meg hasonló egy lifetiltes lányéhoz,szóval nem tartom rossznak,koplalósnak,hiszen ott is uzsonna vacsora már csak turmix volt..

5 hét alatt ezzel kb 4 kilót le lehet adni?

19L


2013. márc. 8. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt ki fogsz égni.1000 kalóriával ennyit edzeni nem természetes.Ha én ennyit mozgok egy nap akkor megy a 4-5ezer kalória különben nem lenne energiám (67kg vagyok). Persze nem mindegy miből jön össze az a kalória, 3000 kalória zsíros kajától hízni fogsz.Pl gyümölcstől lehetetlen és abból nyugodtan limit nélkül lehet enni akár edzel akár nem.Az egy másik dolog hogy lehet-e izmot építeni és fogyni egyszerre.Vízből tuti lehet építés közben is, zsírból kérdéses.


De te döntesz, elindulhatsz a lejtőn ezzel az edzéstervvel vagy radikálisan átgondolod hogy mekkora badarságokat hitettek el veled eddig (pl. aki vékony keveset eszik vagy genetika, vagy hogy a sok CHtól elhízol és cukorbeteg leszel). Túl sok az élő példa aki ennek ellentmond.

2013. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy modell versenyre készülök és le kell adnom a kapaszkodóhájam:) április elejéig 5 kilót.. de ennél többre nincs pénzem,ugyanis ösztöndíjból tartom fent magam,ennél több húst/fehérjét nem tudok venni. még arra gondoltam,hogy nassolásként trappista sajt (maximum 50 gramm) esetleg 2-3 szelet puffasztott rizs májkrémmel (csak ezzel szeretem)
2013. márc. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!