Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgás ajánlanátok egy...

Milyen mozgás ajánlanátok egy idő hiányban szenvedő anyának?

Figyelt kérdés

Kisgyermekes gyesen lévő anyuka vagyok. Nincs sok időm a mozgásra. 3 hetente 5 napot tudok 1,5 órát tornázni, mivel férjem több műszakos műszakrendben dolgozik, így ha éjszakás, akkor tud vigyázni a gyermekünkre. De a többi napokon maximum 35 percem lenne a tornára.

Gondoltam Rubint Réka 20 perceseire, de nem gond az, ha naponta csak egy izomcsoportot mozgatok meg? Hétfőn láb, kedden has, szerdán popsi?

Vagy nézegettem Jilian M. Yoga Meltdown programját, de nem tudom ez mennyire eredményes.

Tervezem a hónapban egy bringás gyerekülés megvásárlását, azzal a gyermekemmel együtt tudunk mozogni, de ez sem intenzív mozgás.



2013. márc. 8. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont 35 perced van tornára :)


Egyébként BÁRMIT csinálsz, az nagyon jó. A biciklizés nagyon jó, mert tudod vinni magaddal. Egyébként a DVD-k is jó, ha nem unod meg hamar (ez a hátrányuk, hogy mindig ugyanaz). Mekkora a baba? Ismerek olyan anyukát, aki tornázik otthon, és a kislány vele ugrálgat. Ha van kedved eljárni edzőterembe, gondolj arra, hogy sok helyen van gyermekmegőrző is.

2013. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 poiu ***** válasza:
Sok alacsony intenzitású mozgásra van szükségünk, ebben valószínűleg van részed a gyerek mellett :-). Ezenk kívűl kell nagyon kevés, nagyon intenzív mozgás. Napi fél óra bőven elég, ha rendesen megizzadsz tőle.
2013. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem pont 35 percem van, hanem maximum 35 percem. Mert vannak 40-60 perces jó DVD-k de azokat már nem tudom kihozni az időmből. Ez a Jilian-es pedig 35 perces és ezt talán.

De a második hozzászóló írta, hogy rövid intenzív kellene, hát ez nem az, ez amolyan streching szerű.

2013. márc. 8. 10:19
 4/12 Robi.88. ***** válasza:
Akkor neked vmilyen "kör edzés" kéne amit otthon kis felszerelessel és hellyel is meg tudsz csinalni illetve ha mész futni és jo ido van akkor akar a szabadban is tudod csinalni.
2013. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha normális edzést találsz akkor 20 perc alatt igen sokat lehet tenni az egészségért, az inzulinrezisztencia csökkentését is beleértve!


Bodyrocktv edzések eleve nem is hosszabbak. De egy fekvőtámasz-hasprés-guggolás gyakorlat kombináció 15-20 percen át végezve sok fontos izomcsoportot megdolgoztat, valamint egy nagy terhelésű (kardio) edzést adhat.


Ha mellette 'megfelelően' eszel, egészségtől kezdve bármit elérhetsz!

2013. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
más izomcsoportot? has??? láb?? popsi??? mevaan?
2013. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most aludt el gyermekem, így megnézem ezt a bodyrock tv-t.
2013. márc. 8. 11:55
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez tök jó. Köszönöm szépen. Ezt most megcsinálom: http://www.youtube.com/watch?v=BKXhpaxzIFA


Az étrendem jó, szerintem. reggeli gyümölcs saláta, ez a tízóraim is, majd sült vagy grillezett husi valamilyen párolt/főtt sült zöldséggel. Délután folyamán elrágok 1 répát, almát vagy esetleg 40 gramm kesudiót. Vacsorára pedig nyers zöldségeket eszem salátának összerendezve, sóval, borssal, fokhagymával megszórva, ki pirított lenmaggal, tojással vagy hallal vagy finom füstölt sonkával.

2013. márc. 8. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:

jillian michaels egy gyilkos, és pár hét alatt látható eredményeket lehet elérni a legtöbb videójával. a jógásról még nem hallottam de a 30 day shred, és a banish fat boost metabolism nagyon jók! igaz 55 perces de szerintem amíg alszik a gyerek le lehet nyomni

https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w

2013. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 poiu ***** válasza:
Az étrend jó, a reggeli egyéni, de gyúmölcs nem a legjobb. Inkább reggelre kéne kis sali hússal és később a gyümölcs.
2013. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!