Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthon is elvégezhető...

Milyen otthon is elvégezhető aerobic, jóga, pilates, vagy bármilyen videókat tudtok ajánlani, amik segítenek izmosodni, formásodni?

Figyelt kérdés
Kérlek linkeljetek videókat amikről úgy gondoljátok, hogy tényleg segítenek izmosodni.:)

2013. márc. 7. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sem az aerobik, sem a jóga nem alkalmas izomnövelésre...

Ha videókat akarsz, a youtube-on megtalálod a bodyrock tv edzésprogramjait, nagyon jók...

2013. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én néhány éve próbáltam ilyen Norbis videókat, de nem igazán segítettek. Aztán rákaptam a hulahoppozásra(bár az elején folyton le akart esni), és minden este csináltam félórát, néha egy órát (közben filmet néztem, zenét hallgattam, stb), és határozottan formásabb lettem :D Akár lábon is lehet csinálni, az is használ. De a fakarikát ajánlom, mert annak nagyobb a súlya. :)
2013. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!