Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt megettem egy...

Fogyókúra alatt megettem egy fél tál gyrost :/ de ha ma már nem eszek mást akkor is "nagy baj"?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Az a nagy baj,hogy ennyi eszed van,bűnnek fogod fel az evést és rosszul érzed magad miatta. Ez hülyeség,tiszta bolond vagy.Amit te csinálsz,az önsanyargatás,nem fogyókúra. Gondolj már bele ép ésszel (ha még van olyanod),szerinted ettől látványosan hízol két kilót?

Most jönnek majd a lelkesítő kommentek,hogy Úristen,igen,mindent elrontottál,most ne egyél 2 napig,hogy helyrehozd... ennyi eszetek van,szánalmas. Egy ép eszű ember kiröhög,ha ezt elolvassa,amit leírtál.

2013. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az sem baj, ha 1 hétig nem eszel. De baromságokat kérdezni inkább nagyobb baj.
2013. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem olyan nagy baj.és gyrost lehet enni fogyókúra alatt,csak ne sült krumplival lehetőleg.
2013. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2013. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ökölvívó ***** válasza:
Menj el nagyot futni, utána ugráló kötelezz 5x percet minimum :-)
2013. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ökölvívó ***** válasza:
5x 2-3percet 1perces szusszal
2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, felszedsz 5 kilót...gondolkodj már...
2013. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyros általában csirkehús, zöldség meg sültkrumpli nem? Mit szoktál enni, ha még ezek se férnek bele?
2013. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!