Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől történhetett ez?

Mitől történhetett ez?

Figyelt kérdés
1 hónapja diétázok....általában 1200-1500kcal között étkezem ....ami azért közel sem drasztikus....mégis rengetegszer szédülök....szombat este el is ájultam.....és nem értem az okát.....20L 175cm/81kg (-5.5kg/1 hónap)

2013. febr. 26. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a kevés szénhidrát miatt van.
2013. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1200 kcal eléggé drasztikus, mondhatni éhezés... a szédülésnek sok oka lehet, elképzelhető, hogy leesik a vércukorszinted drasztikusan... egyél többet és ha a panaszok nem múlnak fordulj orvoshoz... a vérvétel kimutatja egyébként az alultápláltságot is...
2013. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem a kevés szénhidrádtól....elég változatos az étrendem....pl: eszek csokit ha megkívánom meg akármi mást csak keveset....eddig még nem számoltam össze de a ch mennyiség biztos megüti a 80-100gr-mot
2013. febr. 26. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés szénhidráttól! Ha ez nem lenne kevés nem is fogynál. Csoki diéta alatt elég vicces, inkább alacsony GI-s szénhidrátot egyél, nincs hirtelen vércukor emelő, és utan lezuhanó hatása.
2013. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...utána lezuhanó....
2013. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én már sokszor diétáztam több, kevesebb sikerrel....de sosem bírtam pár hétnél tovább tartani...és nekem ez az egyetlen megoldás h hónapokon át bírjam ,hogy semmit sem vonok meg magamtól
2013. febr. 26. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez se lesz sikeresebb ilyen hozzáállással, ne aggódj.
2013. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! ha ismernéd a történetemet...biztos nem ezt mondanád :D:)
2013. febr. 26. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Az lehet, de igazából engem nem érdekel, de látom igazából téged sem zavar annyira a szédülés, hogy a csokikát kihagyd, így nem értem minek a hiszti ha tenni igazából nem akarsz ellene. Na meg még valamit hozzáfűznék a dologhoz a heti fogyás maximum 1kg legyen, ennyi az optimális, e fölött már nem olyan jó a zsír/izomvesztés aránya, magyarul egy picikével többet egyél, mondhatnám azt is +25-50g szénhidrát, normális forrásból ami lassan emeli a vércukorszintet, ja és ezt a mennyiséget a nap első felére oszd el.


Ettől függetlenül ügyes vagy, mert teszel a dolgokért.

2013. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen....igazából minden héten hétfőn ráállok a mérlegre....az első héten ment le több....az utolsó 3 hétben mindig csak 80 dekákat fogyok :)....szóval ez a probléma kipipálva :)
2013. febr. 26. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!