Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi történhetett...

Mit csináljak? Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
2 éve nagyon lefogytam kb 65 kg-ról 33-ra. alacsony is vagyok (149 cm). ezután muszáj volt híznom. el is indult a súlyom de az a baj h nem áll meg.már újra 60 kg körül vagyok. pedig sportolok napi 30 perc futás, meg nem is eszek sokat (pl. reggelim: 1 abonett kenyér, sok zöldség: paprika, uborka, jégsaláta, sajt és párizsi, ebéd az amit anyum főz de nem sok, vacsi pedig nem nagyon van csak gyümölcs) valamiért nem fogyok hanem hízok. mi lehet ennek az oka?
2012. márc. 23. 15:57
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Orvos látott már? Mivel az életmódodból, meg a táplálkozásodból egyáltalán nem kéne, hogy hízzál, lehetséges, hogy endokrin betegséged van.

Mindenképpen nézesd meg magad.

Minden jót! :)

2012. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még nem látott. de menni akarok.a menstruációm sincs meg már 2 éve. endokrinológushoz menjek?
2012. márc. 23. 16:08
 3/9 anonim válasza:
Ezt sajna nem tudom, én háziorvostól kérném meg, hogy utaljon be valamilyen kivizsgálásra. Lehet ő is kapásból oda küldene, nem vagyok jártas ebben.
2012. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm :)
2012. márc. 24. 08:45
 5/9 anonim ***** válasza:
33 kg? Persze-persze!!! Ha ez igaz lenne, nem ide írogatnál....
2012. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dehogynem! nem tudod miken mentem keresztül! :S
2012. márc. 27. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éve nincs menzeszed? és megint 60 kg vagy? akkor elvileg van zsír hozzá, tehát szerintem szinte biztos, hogy valami hormonális betegség. Nem kell rögtön megijedni, de menj orvoshoz!
2012. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor irány az orvoshoz !!! :)
2012. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos van :S el fogok menni.
2012. márc. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!